12“ iiyama ProLite TF1215MC-B1
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Display diagonal and resolution
Diagonal 12.1 " (30.73 cm)
Resolution 1024 × 768
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 25 ms
Maximum brightness 540 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 4:3
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 6 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort, VGA
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Data interface RJ-45 (LAN), USB-B
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Features Touch screen
Functions Blue light filter, Flicker-free
Maximum Power Delivery performance 10 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 30.85 cm
Height 24.8 cm
Depth 4.15 cm
Weight 2.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 11 kWh/1000h
Code:  WA825
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 12" iiyama ProLite TF1215MC-B1
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 12" iiyama ProLite TF1215MC-B1
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 12" iiyama ProLite TF1215MC-B1
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 12" iiyama ProLite TF1215MC-B1