22" DAHUA LM22-B200S
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 22 " (55.88 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 75 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
HDMI 1 ×
VGA 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter
Equipment Speakers
Global applications NETFLIX, YouTube, Facebook
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 49.27 cm
Height 28.4 cm
Depth 4.67 cm
Weight 2 kg
Packaging
Cables included HDMI
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 22 kWh/1000h
Maximum power consumption 22 W
Code:  WK0612a
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 22" DAHUA LM22-B200S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 22" DAHUA LM22-B200S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 22" DAHUA LM22-B200S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 22" DAHUA LM22-B200S