23,8" AROZZI Nova 24T1K200 Pink
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 184,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 23.8 " (60.45 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 200 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
sRGB 99 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers
Colour
Colour Pink
Dimensions and weight
Width 54.2 cm
Height 42.5 cm
Depth 18.5 cm
Weight 2.6 kg
VESA mounting 100×100, 75×75
Packaging
Cables included HDMI, Network cable
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 17 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 26 W
Typical power consumption 26 W
Code:  ARaz1N0va3
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche
Manufacturer information
100MEGA Distribution s.r.o., Železná 7, 619 00, Brno, [email protected], www.100mega.cz
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 23,8" AROZZI Nova 24T1K200 Pink
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 23,8" AROZZI Nova 24T1K200 Pink
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 23,8" AROZZI Nova 24T1K200 Pink
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 23,8" AROZZI Nova 24T1K200 Pink