24" Blaupunkt 24HCG4000S
Garance nejlepší ceny
Home Credit AKCE 9,9%‎  úrok od 170,- měsíčně
Parametry a specifikace
Úhlopříčka a rozlišení
Úhlopříčka 24 " (60,96 cm)
Maximální rozlišení HD Ready
Maximální rozlišení 1366 × 768
Obrazovka
Podsvícení Direct
Další vlastnosti obrazovky HDR
Podporované HDR standardy HDR10
Operační systém
Operační systém Google TV
Jazyk rozhraní Čeština, Slovenština, Němčina, Angličtina
Modelový rok
Modelový rok 2025
Aplikace
Globální aplikace NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video
České aplikace Oneplay, Prima+, Vodafone TV
Slovenské aplikace O2 TV (nepodporováno), Voyo (nepodporováno)
Funkce televize
Multimediální funkce Přehrávání z USB
Připojení
Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth
Audio-Video konektory HDMI 2.1
Celkový počet HDMI 3 ×
Počet HDMI 2.1 3 ×
Audio konektory Sluchátkový výstup (AUX)
Datové a systémové konektory LAN (RJ-45), USB, CI / CI+
Celkový počet USB 2 ×
Možnosti napájení 12V adaptér
Tunery
Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Rozměry a hmotnost
Šířka televize 53,6 cm
Výška televize 36 cm
Hloubka televize 15,6 cm
Hmotnost televize 2,25 kg
Výška bez podstavce 33 cm
Hloubka bez podstavce 7,7 cm
VESA uchycení 200×100
Barva
Barva Černá
Zvuk
Výkon reproduktorů 12 W
Obsah balení
Ovladač v balení Chytrý
Energetické parametry
Energetická třída v SDR režimu E
Spotřeba v SDR režimu 17 kWh/1000h
Kód:  TVblau015a
Záruka: 24 měsíců
Odkazy: Informační list
Informace o výrobci
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Zobrazit více
Související kategorie
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Blaupunkt 24HCG4000S