24" THOMSON M24FC12401
Product accessories
Manufacturer website
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 14 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
HDMI 1 ×
VGA 1 ×
Features and functions
Maximum Power Delivery performance 24 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 53.9 cm
Height 41.9 cm
Depth 18.1 cm
Weight 2.7 kg
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Code:  WI33202a
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" THOMSON M24FC12401
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" THOMSON M24FC12401
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" THOMSON M24FC12401
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" THOMSON M24FC12401