24" Toshiba 24WN3D63DG
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 22 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Other screen features HDR
Maximum brightness 220 nt
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Apple TV, Amazon Prime Video, Kodi
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV
Slovak apps Voyo, Skylink Live TV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, DLNA
Total number of HDMI ports 3 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 33.3 cm
Depth without stand 6.3 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 5 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  WB024l9d
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Toshiba 24WN3D63DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Toshiba 24WN3D63DG