24" UD 24GW5210S
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Typical power consumption 45 W
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2024
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay
Slovak apps O2 TV
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 33.26 cm
Depth without stand 8.63 cm
Colour
Colour Black
Audio
Audio formats Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package smart
Code:  UDtv00a
Links: Product Fiche
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" UD 24GW5210S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" UD 24GW5210S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" UD 24GW5210S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" UD 24GW5210S