25" Dahua LM25-E241A
Buy with code ALZADNY15
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 166,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 25 " (63.5 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 320 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 55.77 cm
Height 32.73 cm
Depth 6.79 cm
Weight 4.65 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 32 W
Typical power consumption 29 W
Code:  WK0610c20
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 25" Dahua LM25-E241A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 25" Dahua LM25-E241A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 25" Dahua LM25-E241A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 25" Dahua LM25-E241A