27" ASRock PGO27QFV Phantom Gaming
Buy with code ALZADNY20
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 414,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 360 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 1 ×
Colour gamut
sRGB 138 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, HDR
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61 cm
Height 56.8 cm
Depth 25.8 cm
Weight 7.6 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 40 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 100 W
Code:  WAS001g
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" ASRock PGO27QFV Phantom Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASRock PGO27QFV Phantom Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASRock PGO27QFV Phantom Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASRock PGO27QFV Phantom Gaming