27" Dahua LM27-C301B
Discounted -12 % 2,790,- 3,190,-
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1200:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.4 cm
Height 36.3 cm
Depth 5.1 cm
Weight 4.8 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Typical power consumption 30 W
Code:  WK0610b9
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-C301B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-C301B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-C301B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-C301B