27" Dahua LM27-E331Y
Price Guarantee
Installment calculator 9,9%‎  interest from 166,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Panel type IPS
Refresh rate 200 Hz
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Dimensions and weight
Width 61.38 cm
Height 36.25 cm
Depth 7.07 cm
Weight 4.6 kg
Cables included DisplayPort
Power outlet type
Country Czechia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK0611d15
Warranty: 36 months
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Dahua LM27-E331Y
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E331Y
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Dahua LM27-E331Y
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Dahua LM27-E331Y