27" LG 27BA65QB-B
Buy with code ALZADNY10
New arrival 6,833,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 157,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 5 ×
USB 5 ×
Colour gamut
Adobe RGB 80 %
sRGB 99 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Power Delivery, Daisy Chain, HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 65 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.35 cm
Height 56.97 cm
Depth 25 cm
Weight 8.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included DisplayPort
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 18 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 31 W
Typical power consumption 18 W
Code:  WK060a1t7b13
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" LG 27BA65QB-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG 27BA65QB-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG 27BA65QB-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG 27BA65QB-B