27" LG UltraGear 27G850A-B
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 402,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 240 Hz
Response time 1 ms
Native contrast 2000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, FreeSync Premium, Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 2.1, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Flicker-free, HDR, Eyesafe
Equipment Rear lights
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.47 cm
Height 58.18 cm
Depth 24.91 cm
Weight 9.4 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK060a16HU
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" LG UltraGear 27G850A-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG UltraGear 27G850A-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG UltraGear 27G850A-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG UltraGear 27G850A-B