27" Philips 27M2N3501PA/00
Buy with code ALZADNY25
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 128,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 260 Hz
Response time 0.3 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 90 %
sRGB 120 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Kensington lock
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 61.4 cm
Height 51.9 cm
Depth 26.1 cm
Weight 5.66 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 35 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 35 W
Typical power consumption 35 W
Code:  WC118a12b6
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N3501PA/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3501PA/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3501PA/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27M2N3501PA/00