27" Philips 27M2N6501L/00
Buy with code ALZADNY10
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 230,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Anti-Glare
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 98 %
sRGB 147.5 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 60.9 cm
Height 53.3 cm
Depth 26.1 cm
Weight 7.22 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Warranty
Extended warranty Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Maximum power consumption 21 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WC13p1a
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N6501L/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N6501L/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N6501L/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27M2N6501L/00