27" Philips 27M2N3500NL
Buy with code ALZADNY10
Discounted -2 % 4,100,- 4,211,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 94,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 5000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface 3.5mm IR connector
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 92 %
sRGB 127 %
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Grey
Dimensions and weight
Width 61.5 cm
Height 46.3 cm
Depth 19.3 cm
Weight 4.34 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 21.6 W
Code:  WC120a93f25
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 27" Philips 27M2N3500NL
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3500NLL
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27M2N3500NLL
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27M2N3500NL