31,5" AROZZI Nova 32T2K180 Purple
Installment calculator 4,9%  interest from 161,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 31.5 " (80.01 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
sRGB 100 %
Features and functions
Features Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers
Colour
Colour Violet
Dimensions and weight
Width 71.5 cm
Height 52 cm
Depth 20 cm
Weight 4.8 kg
VESA mounting 100×100, 75×75
Packaging
Cables included DisplayPort, Network cable
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 33 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 48 W
Typical power consumption 48 W
Code:  ARaz1N0va14
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche
Manufacturer information
100MEGA Distribution s.r.o., Železná 7, 619 00, Brno, [email protected], www.100mega.cz
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 31,5" AROZZI Nova 32T2K180 Purple
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 31,5" AROZZI Nova 32T2K180 Purple
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 31,5" AROZZI Nova 32T2K180 Purple
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 31,5" AROZZI Nova 32T2K180 Purple