32" AOC C32G2AE/BK Gaming
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 31.5 " (80.01 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel type VA
Refresh rate 165 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort, VGA
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 91 %
sRGB 123 %
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 70.99 cm
Height 52.44 cm
Depth 24.49 cm
Weight 7.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 29 kWh/1000h
Code:  WK243x0
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" AOC C32G2AE/BK Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" AOC C32G2AE/BK Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" AOC C32G2AE/BK Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" AOC C32G2AE/BK Gaming