32" AOC CQ32G3SU/BK Gaming
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 31.5 " (80.01 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel type VA
Refresh rate 165 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB 4 ×
Colour gamut
Adobe RGB 75 %
sRGB 102 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free
Colour
Colour Black, Red
Dimensions and weight
Width 70.05 cm
Height 58.25 cm
Depth 33.96 cm
Weight 8.15 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 40 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WK243x2a
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" AOC CQ32G3SU/BK Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" AOC CQ32G3SU/BK Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" AOC CQ32G3SU/BK Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" AOC CQ32G3SU/BK Gaming