32" Blaupunkt 32FBG5010S
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 99,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, Dolby Vision
Maximum brightness 220 nt
Colour depth 8 bit
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2023
Application
Global applications NETFLIX, YouTube, Amazon Prime Video
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 2 ×
Number of HDMI 2.1 ports 2 ×
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.94 cm
TV height 47 cm
TV depth 18.2 cm
TV weight 3.8 kg
Height without stand 42.1 cm
Depth without stand 8.1 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Audio
Audio formats Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package smart
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 27 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 55 W
Code:  TVblau010c1
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Blaupunkt 32FBG5010S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32FBG5010S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32FBG5010S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Blaupunkt 32FBG5010S