32" DAHUA LM32-F200
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 240 cd/m2
Native contrast 1400:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 1.4
HDMI 1 ×
VGA 1 ×
USB 1 ×
Features and functions
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 73.14 cm
Height 43.26 cm
Depth 6.75 cm
Weight 3.9 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 55 W
Code:  WK062
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" DAHUA LM32-F200
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" DAHUA LM32-F200
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" DAHUA LM32-F200
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" DAHUA LM32-F200