32" KIVI 32H550NB
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy consumption in SDR mode 33 kWh/1000h
Maximum power consumption 45 kW
Typical power consumption 33 kW
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Operating system
Operating system Without SMART support
Model year
Model year 2022
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Total number of HDMI ports 2 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 42.5 cm
Depth without stand 6.3 cm
Base width / leg spacing 71.45 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Package contents
Control in package Classic
Code:  WK046a1a1
Links: Product Fiche
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" KIVI 32H550NB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" KIVI 32H550NB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" KIVI 32H550NB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" KIVI 32H550NB