32" Philips 32M1N58000A Gaming
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 31.5 " (80.01 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 144 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 500 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface standards USB 3.2 Gen 2×2
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
USB 4 ×
Colour gamut
Adobe RGB 87.5 %
sRGB 124 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 71.5 cm
Height 64 cm
Depth 29.7 cm
Weight 10.55 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 68 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WC130b5a0
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" Philips 32M1N58000A Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Philips 32M1N58000A Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Philips 32M1N58000A Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Philips 32M1N58000A Gaming