34" LG UltraGear OLED 34GS95QE-B
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3400 × 1440
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 275 cd/m2
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync, FreeSync
Backlight and colour
Colour depth 16 bit
Data interface USB, USB-B
DisplayPort 1 ×
USB 3 ×
Colour gamut
sRGB 99 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions HDR
Dimensions and weight
Width 78.48 cm
Height 35.8 cm
Depth 16.76 cm
Weight 5.9 kg
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 31 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WLG001
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" LG 34GS95QE-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" LG 34GS95QE-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG 34GS95QE-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG 34GS95QE-B