34" LG UltraGear 34GP63AP-B
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 160 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3000:1
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Colour gamut
sRGB 99 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Dimensions and weight
Width 80.9 cm
Height 57.29 cm
Depth 31.2 cm
Weight 7.9 kg
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy efficiency class in HDR mode G
Maximum power consumption 42 W
Code:  WK0655c2
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 34" LG UltraGear 34GP63AP-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" LG UltraGear 34GP63AP-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG UltraGear 34GP63AP-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG UltraGear 34GP63AP-B