43" Thomson 43QG4S14
- 3 roky záruky
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Buy with code ALZADNY25
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 184,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10+, Dolby Vision, HLG
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 10
Operating system
Operating system Google TV
Model year
Model year 2024
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Spotify, Amazon Prime Video, Kodi, Canal+, Deezer
Czech apps Oneplay, Prima+, SledováníTV
Slovak apps Voyo, SledováníTV
Voice assistant compatibility Google Assistant, Amazon Alexa
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB
SMART functions HbbTV, Voice control
Gaming features GAME MODE
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, DLNA
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 2 ×
Number of HDMI 2.0 ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 3 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 95.7 cm
TV height 60.5 cm
TV depth 27 cm
TV weight 7.9 kg
Height without stand 55.6 cm
Depth without stand 8.5 cm
Base width / leg spacing 79 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Other audio features Audio calibration
Package contents
Control in package Smart with voice control
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 50 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 2 W
Code:  WK680l4g
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Thomson 43QG4S14
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG4S14
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Thomson 43QG4S14
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Thomson 43QG4S14