43" Toshiba 43QV3F63DG
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Discounted -12 % 7,490,- 8,599,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 172,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards Dolby Vision
Operating system
Operating system Vidaa
Interface Language Czech
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay, SledováníTV, LepšíTV
Slovak apps Voyo, SledováníTV, LepšíTV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Hotel Mode
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Audio-video connectors HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.0 ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 96.5 cm
TV height 61.5 cm
TV depth 23.5 cm
TV weight 8.5 kg
Height without stand 56.1 cm
Depth without stand 8.7 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats Dolby Atmos
Sound quality by brand Onkyo
Package contents
Control in package Classic
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 42 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary
Code:  WB055y2g22e
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Toshiba 43QV3F63DG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Toshiba 43QV3F63DG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Toshiba 43QV3F63DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Toshiba 43QV3F63DG 43QV3F63DG