45" LG UltraGear 45GX900A-B
Buy with code ALZADNY15
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 1,003,- monthly
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 45 " (114.3 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, FreeSync Premium, Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface USB-C
Audio interface headphone input, Microphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Flicker-free, HDR, Eyesafe
Equipment Speakers, Rear lights
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 99.27 cm
Height 54.17 cm
Depth 33.86 cm
Weight 13.5 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 41 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK060a30HU
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 45" LG UltraGear 45GX900A-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 45" LG UltraGear 45GX900A-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 45" LG UltraGear 45GX900A-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 45" LG UltraGear 45GX900A-B