Obnovit stránku

48" LG OLED48C11

Doprava
zdarma
27 990 Kč
23 132 Kč bez DPH

48" LG OLED48C11

Vybavte svůj obývací pokoj novou OLED televizí LG OLED48C11 a užijte si opravdu kvalitní obraz za jakékoliv situace. Uvnitř televize se 121centimetrovou úhlopříčkou tepe procesor a9 Gen4 AI 4K, který automaticky vylepšuje obraz televize LG OLED48C11. K zajištění 100% věrnosti barev využívá televize samosvítící pixely. Díky nim umí LG OLED48C11 zprostředkovat i hluboký kontrast, kterým vás televize vtáhne do děje. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zajistí plynulý obraz plný barev. Výrobce potěší všechny hráče jistě tím, že televize OLED TV LG OLED48C11 disponuje certifikáty s podporou pro G-SYNC a AMD FreeSync Premium. Tím pozvednete hraní na televizi na další úroveň. V LG OLED48C11 jsou integrované 20W reproduktory, které v kombinaci s Dolby Atmos vykouzlí prostorový zvuk. K chytré televizi jednoduše můžete připojit svůj chytrý telefon anebo využít funkci hlasových asistentů. Pro uchycení designové televize LG OLED48C11 na stěnu vám poslouží držák standardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavní přednosti OLED TV LG OLED48C11

 • Chytrá televize s úhlopříčkou 121 cm
 • OLED TV LG OLED48C11 pracuje s 4K rozlišením (3840 × 2160)
 • Chytrá televize využívá samosvítící pixely, díky čemuž bude dosaženo věrných barev a skvělého kontrastu
 • Hráče potěší podpora G-SYNC a AMD FreeSync Premium
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zajistí maximálně plynulý a jasný obraz plný barev v každé situaci
 • Technologie OLED Motion Pro zmenšuje rozmazání pohybu a umožní zachovat i rychlé akce maximálně plynulé
 • Procesor a9 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televize, díky čemuž se váš zážitek zle sledování ještě prohloubí
 • OLED TV LG OLED48C11 má technologii Dolby Atmos pro zajištění prostorového zvuku
 • V televizi jsou integrované 20W reproduktory
 • Díky technologii ThinQ AI můžete využívat hlasové asistenty
 • Podpora oblíbených streamovacích služeb jako např. Apple TV či Netflix
 • Možnost připojení vašeho chytrého telefonu k televizi OLED TV LG OLED48C11
 • Možnost uchycení na stěnu — VESA 300 × 200 mm
OLED TV LG OLED48C11

Rozjasněte svět s OLED TV LG OLED48C11

Nejmodernější technologie a samosvítící pixely vám poskytnou působivou kvalitu obrazu, se kterou jste se dosud nesetkali. 

OLED TV LG OLED48C11

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastem

Použité technologie a chytré funkce televize LG OLED48C11 zprostředkují neuvěřitelně kvalitní obraz. Veškerý pohyb, i při rychlých sekvencích, bude naprosto plynulý. A kontrast? Ten bude naprosto úžasný, jelikož černá bude opravdu černá.

OLED TV LG OLED48C11

LG OLED48C11 využívá samosvítící pixely

OLED panel pracuje s miliony samosvítícími pixely, díky čemuž naprosto unikátním způsobem vyniknou všechny barvy. Na LG OLED48C11 SMART OLED uvidíte černou a přesné barvy tak, jako nikdy předtím.

Na televizi LG OLED48C11 SMART OLED si vychutnáte neuvěřitelný kontrast

Chytrá televize LG OLED48C11 SMART OLED hravě předčí klasické LED televize využitím samosvítících pixelů. Ty dodají nejen neuvěřitelně přesné barvy, ale zvládnou vytvořit perfektní černou a opravdový kontrast. 

OLED TV LG OLED48C11 vám ukáže opravdové barvy

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si dechberoucí obraz s barvami, které odrážejí skutečnou barvu obrazu původního. Agentura Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED48C11 reprodukuje barvy se 100% věrností.

OLED TV LG OLED48C11 poslouží nejen jako zdroj zábavy, ale i jako vkusné doplnění interiéru

Rovné a ostré linie, neuvěřitelně tenké rámečky a stabilní, stylový stojan — OLED TV LG OLED48C11 nejen skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, ale ještě jej vylepší. Chytrá OLED TV LG OLED48C11 v sobě snoubí chytré technologie, řadu inovací a designové provedení. Právě díky tomu se stane vaší vstupenkou do světa zábavy.

OLED TV LG OLED48C11

OLED TV LG OLED48C11 vám poskytne moře zábavy

Na televizi LG OLED48C11 budete mít přístup i k populárním službám jako je například Apple TV anebo Netflix. Nepřeberné množství filmů, seriálů, dokumentů či sportovních klání budete mít přehledně na jednom místě.

OLED TV LG OLED48C11

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED48C11 nabídne unikátní technologie pro zajištění toho nejlepšího zážitku při sledování.

 • Dolby Vision IQ — chytrá televize LG OLED48C11 automaticky upraví nastavení obrazu v závislosti na žánru a okolnímu prostředí
 • Dolby Atmos — z televize LG OLED48C11 bude vycházet multidimenzionální prostorový zvuk, který vyplní váš obývací pokoj
OLED TV LG OLED48C11

FILMMAKER MODE™

S využitím režimu FILMMAKER MODE™ si budete moct užít film tak, jak jej zamýšlel vytvořit režisér. Aktivací tohoto módu vypne televize OLED TV LG OLED48C11 vyhlazování pohybu a zachová původní poměr stran, barvy i frekvenci.

Dejte soupeřům na frak — technologie uvnitř OLED TV LG OLED48C11 vám pomůžou při cestě za vítězstvím

Chytrá OLED TV LG OLED48C11 vám pomůže uspět mezi konkurencí díky rychlé odezvě a herním funkcím, které vám usnadní hraní. Na panelu televize si užijete plynulý zážitek ve skvělém rozlišení. OLED TV LG OLED48C11 neslouží jen ke sledování filmů a seriálů, ale doslova posune vaše hraní na nový level.

OLED TV LG OLED48C11

Pro hráče jen to nejlepší

LG pracuje se špičkami v oboru hraní her právě proto, abyste si mohli na OLED TV LG OLED48C11 užít zábavu v té nejvyšší kvalitě. Tento televizor disponuje certifikací G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Právě díky tomu dosáhne televize na skvělou kvalitu obrazu, rychlou dobu odezvy a užijete si plynulý obraz bez trhání a artefaktů.

OLED TV LG OLED48C11

OLED TV LG OLED48C11 se postará o optimalizaci her

Technologie Game Optimizer zajistí uložení nastavení vašich her, díky čemuž může OLED TV LG OLED48C11 upravit obraz a optimalizovat grafiku u her.

OLED TV LG OLED48C11

Odezva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED48C11 dokáže pracovat s odezvou o hodnotě 1 ms. Díky podpoře ALLM a eARC splňuje specifikace HDMI 2.0. Díky tomu všemu si na televizi OLED TV LG OLED48A1 užijete rychle se pohybující obsah ve vysokém rozlišení.

OLED TV LG OLED48C11 vám zprostředkuje sportovní utkání jako nikdy předtím

Sledováním sportu na OLED TV LG OLED48C11 si budete připadat, jako byste seděli přímo na stadionu a mohli si tak vychutnat zápas v celé jeho kráse. I rychlá sportovní akce se bude pyšnit plynulým pohybem bez trhání či rozmazání, takže na obrazovce OLED TV LG OLED48C11 vynikne každý detail.

OLED TV LG OLED48C11

Na OLED TV LG OLED48C11 si užijete plynulý pohyb

Televize pracuje s technologií OLED Motion Pro, který snižuje rozmazání a postará se o zobrazení co nejplynulejšího pohybu. Díky tomu uvidíte ve sportovních kláních mnohem více detailů bez rušivých elementů.

OLED TV LG OLED48C11

LG OLED48C11 nabídne upozornění pro sportovní nadšence

Zajímá vás, jak se daří vašemu oblíbenému mužstvu, ale nemáte možnost nebo čas se na klání přímo dívat? LG OLED48C11 bude nerušivým způsobem promítat momentální stav zápasu, abyste byli vždy v obraze.

OLED TV LG OLED48C11

Připojte reproduktory s pomocí Bluetooth Surround

K televizi LG OLED48C11 lze naprosto jednoduše připojit reproduktory pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Díky tomu si užijete veškerý obsah úplně na maximum a to i bez nevzhledné kabeláže.

Mozkem OLED TV LG OLED48C11 je procesor a9 Gen4 AI 4K

Uvnitř chytré televize LG OLED48C11 pracuje procesor a9 Gen4 AI 4K. Jedná se o čip, který analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televize LG OLED48C11. Tento procesor využívá algoritmy hlubokého učení a právě proto jsou veškeré úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED48C11 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmem hlubokého učení využívá databázi s více než milionem vizuálních datových bodů. LG OLED48C11 tak snadno rozpozná přehrávaný obsah, odstraní šum a optimalizuje svůj obraz.

Umělá inteligence pomůže i s úpravou zvuku

Televize LG OLED48C11 vyladí zvuk na profesionální úroveň. Funkce Auto Volume Leveling udržuje konzistentní úroveň hlasu u různých typů obsahu.

Obrazovka televize LG OLED48C11 šetří vaše oči

OLED TV LG OLED48C11 vyzařuje menší množství modrého světla, díky čemuž nebudete vystaveni fotobiologickému riziku. Právě proto se můžete pohodlně usadit a užívat si ničím nerušené sledování.

OLED TV LG OLED48C11 je šetrná k životnímu prostředí

K výrobě televize LG OLED48C11 bylo použito menší množství plastu a využívaly se celkově méně nebezpečné materiály. v LG totiž ví, že na naší planetě záleží.

LG OLED48C11 nabídne opravdovou smart technologii — ThinQ AI

Zpříjemněte si sledování obsahu na televizi LG OLED48C11 hlasovým ovládáním. Stačí si zvolit svého oblíbeného hlasového asistenta a použijte svůj hlas k ovládání televizoru.* Díky nové domácí obrazovce bude navigace ještě jednodušší.

*Podporované služby, nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.
**Zobrazované nabídky se mohou při vydání lišit.
***Dostupnost hlasového ovládání a podpora jazyků se může u jednotlivých produktů a v jednotlivých zemích lišit.

OLED TV LG OLED48C11

Ovládejte televizi LG OLED48C11 hlasem

Prostřednictvím televize LG OLED48C11 lze ovládat domácí systém IoT pomocí jednoduchých příkazů.

OLED TV LG OLED48C11

Přepracované dálkové ovládání

Ovladač Magic Remote má ergonomické provedení, které perfektně sedí v ruce. Zlepšený systém zaměřování a procházení obsahu usnadňuje hledání. Zajisté oceníte i funkci Magic Tap — díky tomu propojíte váš chytrý telefon s televizí LG OLED48C11.

OLED TV LG OLED48C11

LG OLED48C11 vytvoří nový domov

Domovská stránka televize LG OLED48C11 byla upravena tak, aby byla maximálně přehledná a vám se s v ní jednoduše hledal požadovaný obsah. Doporučení budete dostávat přímo na míru na základě historie sledování.

Parametry a specifikace

Modelová řada

Rozměry a hmotnost

Šířka 107,1 cm
Výška 65 cm
Hloubka 25,1 cm
Výška bez podstavce 61,8 cm
Hloubka bez podstavce 4,7 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 83,8 cm
Hmotnost 18,9 kg
VESA uchycení 300×200

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 48 " (121,92 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Technologie OLED
Podsvícení OLED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision

Typ

Typ Smart TV
Operační systém WebOS

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Google Asistent, Amazon Alexa, Ovládání hlasem
Aplikace O2 TV, NETFLIX, Apple TV

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth , Apple AirPlay 2
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, Sluchátkový výstup
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v HDR režimu 142 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý
Kód:  WK612c02b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  OLED48C11LB
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB13