Obnovit stránku

48" Samsung UE48H5570

Je nám líto, ale prodej již skončil
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy?

Vybírejte z celé nabídky

48" Samsung UE48H5570

Televizor Samsung série H5570 a Smart vlastnosti pro přísun online zábavy, jenž je servírovaná na Full HD panelu s podporou pokročilých algoritmů Wide Color Enhancer Plus, které zlepšují obrazovou kvalitu a oživují veškeré barevné detaily. Naplno si tak užijete Full HD obraz, a to jak ve filmech, tak i hrách a při sportovních událostech. Oproti H5500 má satelitní tuner, takže si užijete širokou škálu pořadů. Režim Fotbal zařídí vylepšený obraz a zvuk živých přenosů - sledujte každý zásah a gól, jako byste seděli na tribunách a ještě lépe. Jakmile režim zapnete (a máte připojený disk), zapne se také automatické nahrávání. Pokud se prudce změní úroveň zvuku, televizor tento význačný okamžik automaticky uloží, abyste se na něj mohli později znovu podívat a zhodnotit situaci i se svými přáteli. Současně lze přehrávat živé a nahrané zápasy, a dopřát si tak doma vrcholný zážitek z fotbalu.


Nabité funkcemi

Novinkou pro rok 2014 je 4jádrový procesor dovolující provádět činnosti s vysokou rychlostí, což se odrazí na plynulejším ovládání i přecházení mezi obsahem. Službou Smart Hub objevíte skvělé aplikace, videoklipy, televizní programy a příspěvky v sociálních sítích. Například taková aplikace Smart View 2.0 přenáší TV vysílání do mobilních zařízení, čímž se lze přes televizi koukat kdekoliv v dosahu sítě. A naopak obsah mobilních zařízení lze jednoduše zrcadlit. Aplikace ve spojení s výkonem znamenají, že na Smart Hub najdete i nejrůznější kategorie her pro přímé hraní na TV.

Nabité funkcemi

Skvělá konektivita

Skvělá konektivita

Vestavěný WiFi modul pro připojení k bezdrátové domácí síti zjednodušuje připojení televizoru ke všem fascinujícím zdrojům. Využívat můžete také klasické ethernetové rozhraní pro připojení kabelem. Specialitou modelu je pak funkce WiFi direct, která vám umožní spojit se přímo s dalším zařízením, například notebookem, bez potřeby bezdrátového směrovače. S funkcí ConnectShare Movie můžete přehrávat filmy, fotografie či hudbu z flashdisků nebo přenosných pevných disků. Jako další vstupní prvek vám poslouží trojice HDMI.

4,7
Hodnotilo 35 zákazníků
90 %
zákazníků doporučuje
14
uživatelských recenzí
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Šířka 107,51 cm
Výška 67,38 cm
Hloubka 20,39 cm
Výška bez podstavce 62,76 cm
Hloubka bez podstavce 6,55 cm
Hmotnost 12,4 kg

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 48 " (121,92 cm)

Obrazovka

Technologie LED

Typ

Typ Smart TV

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Světelný senzor

SMART funkce

SMART funkce Webový prohlížeč

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi

Tunery

Typ tuneru DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W
Kód:  WR447c6
Prod. číslo:  UE48H5570SSXXH
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB14