Obnovit stránku

Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

48'' Sony Bravia OLED KE-48A9

5 2 hodnocení

Služby a příslušenství

Cena s DPH
31 990,-
Garance nejlepší ceny
Cena bez DPH
26 438,-

48'' Sony Bravia OLED KE-48A9

SMART OLED Android TV Sony Bravia OLED KE-48A9 vám poskytne čistý a jasný obraz doplněný prostorovým zvukem

Sony Bravia OLED KE-48A9 se pyšní úhlopříčkou 123 cm, na které zobrazí obsah s podporou úchvatného 4K rozlišení. O věrné podání nejrůznějších barevných odstínů se postará standard HDR10 a propracovaný TRILUMINOS displej. Televize disponuje řadou chytrých funkcí, díky kterým bude nejen její sledování, ale i ovládání, naprosto přirozený a skvělý zážitek. Sony Bravia OLED KE-48A9 je kompatibilní s VESA, takže ji můžete klidně připevnit na stěnu. Ať už bude stát, nebo viset, díky svému designu s čistými liniemi a minimálními rámečky vkusně doplní jakýkoli interiér. Sony Bravia OLED KE-48A9 má v sobě zabudované reproduktory o výkonu 25 W s ryzím, plnohodnotným zvukem. Díky systému Android budete mít k dispozici řadu šikovných aplikací. Sony Bravia OLED KE-55A8 je ideálním televizorem pro systém PlayStation.

Klíčové vlastnosti SMART OLED Android TV Sony Bravia OLED KE-48A9

 • Úchvatné 4K rozlišení
 • Úhlopříčka 123 cm
 • Moderní a elegantní design s tenkými rámečky
 • Soustava reproduktorů o celkovém výkonu 25 W
 • Podpora nejrůznějších video formátů
 • Jednoduché připojení vašeho chytrého telefonu nebo USB k televizi
 • OLED panel
 • Vysoký dynamický rozsah HDR10
 • 4 zvukové režimy (Standardní, Hudba, Kino, Sport)
 • Prostorový zvuk DTS (digitální prostorový zvuk)
 • Podpora Dolby Atmos
 • Dolby Video, HLG
 • Dynamické vylepšení kontrastu a barev
 • Připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo kabelu
 • Kompatibilita s VESA
 • Bluetooth 4.2
 • Vestavné úložiště 16 GB

Přednosti SMART OLED Android TV Sony Bravia OLED KE-48A9

Sony Bravia OLED KE-48A8

Živý obraz se skvělým kontrastem

Kombinace vysokého rozlišení, moderního procesoru a vyspělého displeje vám zajistí maximální zážitek ze sledování. OLED panel vám ukáže, jak vypadá intenzivní kontrast.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Prvotřídní zvukové podání

Samotná obrazovka funguje jako reproduktor, díky čemuž uslyšíte vyladěný a přesný zvuk ze správné části scény.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Propracovaný design One Slate

Zcela minimální rámeček televize Sony Bravia OLED KE-48A9 vás nijak nebude rušit, takže se můžete pouze soustředit na přehrávaný obsah.

Nebudete ochuzeni byť o jediný detail

Televize Sony Bravia OLED KE-48A9 disponuje moderním procesorem, který se nachází i v 8K televizorech. Tento procesor analyzuje data a postará se tak o zvýšení kontrastu v každé scéně, díky čemuž uvidíte nepřeberné množství detailů. Zobrazovací OLED panel vám poskytne špičkový jas, sytou černou a realistický obraz.

Sony Bravia OLED KE-48A9 vám zprostředkuje zřetelnější barvy, větší kontrast a hloubku

Chytrá televize Sony Bravia OLED KE-48A9 v sobě ukrývá funkci Pixel Contrast Booster, která slouží k zintenzivnění barev a zvýšení kontrastu na jasných místech. Díky tomu uvidíte svět na obrazovce v nejrůznějších barvách a jejich odstínech. OLED panel zobrazí realistický obraz s jemnými texturami, sytou černou. Stejný procesor pohání i 8K televize Sony.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Špičkový panel LCD sahající až k okrajům

Sony Bravia OLED KE-48A8

Konvenční OLED panel

Sony Bravia OLED KE-48A8

OLED panel od Sony s Pixel Contrast Booster

Vylepšení objektů pomocí HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize Sony Bravia OLED KE-48A9 a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Užijte si i ten nejtitěrnější detail díky 4K rozlišení

Sony Bravia OLED KE-48A9 má ve své výbavě moderní procesor X1™ Ultimate, který analyzuje a zpracovává data, díky čemuž doplňuje 4K obraz o detaily a textury. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality™ PRO. Sony Bravia KE-48A9 disponuje technologií Object-based Super Resolution, která se postará a věrné zobrazení textur objektů.

S TV Sony Bravia OLED KE-48A9 odhalíte svět barev

Televize Sony má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce televize Sony Bravia OLED KE-48A9 doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

I svižné scény mohou být čisté a jasné

Sony Bravia OLED KE-48A9 má k dispozici technologii X-Motion Clarity™,  díky které bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technologie jednotlivě kontroluje snímky a upravuje jeho jas, aby vám nic neuniklo.

Spolupráce Dolby Vision s HDR

Sony Bravia OLED KE-48A9 disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů a seriálů. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé. 

Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut pro původní pořady streamovací služby Netflix. Díky tomu si na televizoru Sony Bravia OLED KE-48A9 užijete obraz tak, jak jej zamýšleli autoři.

Obklopte se kvalitním zvukem

Sony Bravia OLED KE-48A9 má reproduktory o celkovém výkonu 25 W, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Acoustic Surface Audio

Sony Bravia OLED KE-48A9 využívá technologii Acoustic Surface Audio, díky které se samotná obrazovka stává reproduktorem. Speciální měnič za obrazovkou jemně rozechvívá obrazovku, takže zvuk vychází z toho správného místa.

Všudypřítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia OLED KE-48A9 vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround zajistí multidimenzionální zvuk

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Technologie Voice Zoom

Sony Bravia OLED KE-48A9 vám díky Voice Zoom umožní slyšet zcela zřetelně lidskou řeč, a to bez nutnosti zvyšovat hlasitost na ovladači. Tuto funkci využijete při sledování dokumentů nebo zpravodajství.

Ambientní optimalizace

Televize Sony Bravia OLED KE-48A9 vám zajistí ideální zážitek ze sledování. Televize disponuje technologií, která se stará o optimalizaci obrazu a zvuku podle okolního prostředí. Pohodlně se usaďte a užijte si skvělou podívanou.

Přizpůsobení jasu vaší místnosti

Televize Sony Bravia OLED KE-48A9 má zabudovaný světelný snímač, jež slouží k určení světelných podmínek ve vaší místnosti. Na základě naměřených hodnot chytrá televize Sony Bravia OLED KE-48A9 automaticky upraví jas obrazovky tak, aby byl výsledný obraz vždy dokonalý.

Sony Bravia OLED KE-48A9 přizpůsobí zvuk prostředí

Sony Bravia OLED KE-48A9 je natolik chytrá, že dokáže přizpůsobit zvukový výstup vaší místnosti tak, abyste si mohli užít kvalitní ozvučení. Televize detekuje nejrůznější objekty, které by mohly pohlcovat zvuk, a reprodukuje zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Elegantní design doplní jakýkoli interiér

Sony Bravia OLED KE-48A9 exceluje i po designové stránce. Televize se pyšní One Slate designem, díky čemuž obrazovka televize dosáhne až do samotných okrajů televizoru.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Úzký hliníkový rám

Minimální hliníkový rám zajistí, že se budete soustředit pouze na dění na obrazovce a ne na televizi samotnou.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Středový hliníkový stojan

Design stojanu byl navržen tak, aby televize Sony Bravia OLED KE-48A9 skvěle zapadlo do vašeho interiéru.

Sony Bravia OLED KE-48A8

Takřka neviditelné kabely

Televize Sony Bravia OLED KE-48A9 má speciální držáky na kabely, které tak zůstanou úhledně ukryty. Díky tomu vypadá televize dobře ze všech úhlů.

Nebojte se promluvit

Sony Bravia OLED KE-48A9 disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Android TV nabídne řadu aplikací

Probírejte se neskutečně širokou nabídkou aplikací, které vám Sony Bravia OLED KE-48A9 umožní využít. Užijte si více radosti a zábavy s mnohem větší porcí aplikací.

Už nebudete muset čekat

Sony Bravia OLED KE-48A9 spustí aplikace rychleji než kdy dříve - například Netflix naběhne až 3× rychleji než předtím.

Sony Bravia OLED KE-48A8 podporuje funkce Apple AirPlay a Apple HomeKit

Díky funkci Apple AirPlay lze sdílet audio nebo video z vašeho iPhone, iPad nebo Mac přímo na obrazovku televize Sony Bravia OLED KE-48A9. Rovněž budete moci sledovat filmy a pořady z aplikace Apple TV.

Stačí jedno stisknutí a můžete si vybrat oblíbený pořad na Netflix

Abyste měli maximální pohodlí při výběru pořadu, disponuje ovladač televize Sony Bravia OLED KE-48A9 speciálním tlačítkem Netflix, po jehož stisknutí se aplikace ihned zapne.

Využijte svůj chytrý telefon naplno s Chromecast

Sony Bravia OLED KE-48A9 má v sobě zabudovanou službu Chromecast, díky které můžete přenést veškerá videa, fotky, aplikace nebo hry z displeje telefonu na obrazovku TV, a to v plné kvalitě. Stačí pouze jedno kliknutí a požadovaný obsah z vašeho chytrého zařízení s Android nebo iOS se objeví na obrazovce televize Sony Bravia OLED KE-48A9.

Chytré dálkové ovládání

K Sony Bravia OLED KE-48A9 můžete pomocí HDMI připojit set-top box nebo jiné zařízení, ale vše budete moci ovládat pouze jediným ovladačem. Tento chytrý ovladač má nový zaoblený design s lepším rozložením tlačítek, takže bude ovládání Sony Bravia OLED KE-48A9 a dalších zařízení naprosto snadné a intuitivní.

Software pro autokalibraci

Full Array televizor Sony Bravia OLED KE-48A9 využívá autokalibrační software Calman. Jedná se o nástroj, který se postará o přesnou kalibraci a doladění obrazu a zobrazení barev. Tato kalibrace vám umožní vidět barvy v reálném podání.

Parametry a specifikace

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Modelová řada

Rozměry a hmotnost

Šířka 106,9 cm
Výška 62,9 cm
Hloubka 25,5 cm
Výška bez podstavce 62,4 cm
Hloubka bez podstavce 5,8 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 47 cm
Hmotnost 17,6 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 48 " (121,92 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Technologie OLED
Podsvícení OLED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2020

Multimediální funkce

Multimediální funkce Herní režim (GAME MODE), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Google Asistent, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO Max, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Kodi, Apple TV, Disney+

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 25 W
Typ reproduktorů Subwoofer

Energetický štítek 2021

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý
Kód:  WS1018h4c
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  KE48A9BAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB12