Obnovit stránku

48" Sony Bravia OLED XR-48A90K + Sony HT-A5000

Doručení na
prodejnu zdarma
53 290,-

48" Sony Bravia OLED XR-48A90K + Sony HT-A5000

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-48A90K nabídne velkolepý obraz na OLED panelu a strhující zvuk

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony BRAVIA XR-48A90K se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 48" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony BRAVIA XR-48A90K je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony BRAVIA XR-48A90K připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 50 W. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony BRAVIA XR-48A90K

 • Televize má 48" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony BRAVIA XR-48A90k využívá skvostný OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz
 • Mimořádně kvalitní ozvučení včetně technologie Dolby Atmos
 • Sony BRAVIA XR-48A90K využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony BRAVIA XR-48A90K podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony BRAVIA XR-48A90K jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony BRAVIA XR-48A90K se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony BRAVIA XR-48A90K ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony BRAVIA XR-48A90K zprostředkuje obraz s realisticky působící hloubkou. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s OLED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony BRAVIA XR-48A90K vysoce realistický obraz s čistou černou.

Sony BRAVIA XR-A90K

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast upravuje jas a zobrazí jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony BRAVIA XR-48A90K dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony BRAVIA XR-48A90K reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony BRAVIA XR-48A90K dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony BRAVIA XR-48A90K ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony BRAVIA XR-48A90K zřetelný a plynulý.

Reproduktorem je přímo celá obrazovka

Technologie Acoustic Surface Audio+ vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor pomocí měničů. Uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce. Díky dokonalé harmonii obrazu a zvuku vzniká opravdu hluboký zážitek.

Sony BRAVIA XR-48A90K nabídne výjimečně sytou černou

Technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v panelu TV Sony BRAVIA XR-48A90K se stará o to, aby jste viděli dokonalé barvy a kontrast ve světlých oblastech – a vy si můžete vychutnat scény a mimořádně sytou černou a špičkový jas. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.

Atraktivní design One Slate

S minimalistickým designem One Slate vyznačujícím se kovovým zarovnaným povrchem se můžete plně ponořit do sledování svých oblíbených filmů a her. Díky všestrannému nastavitelnému stojanu můžete umístit televizor Sony BRAVIA XR-48A90K na polici nebo na stůl a využívat jej jako televizor nebo ideální displej pro hraní her.

Kamera BRAVIA CAM jako samostatně dokoupitelné příslušenství

Díky kameře BRAVIA CAM budete doma vždy na tom nejlepším místě ke sledování. Ta totiž pozná, kde sedíte, a odpovídajícím způsobem nastaví optimální obraz i zvuk. K dispozici je také ovládání gesty a další funkce a možnosti, které čekají, až je objevíte.

Sony BRAVIA XR-48A90K rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

S technologií Acoustic Surface Audio+ zvuk vychází z obrazovky Sony BRAVIA XR-48A90K. Vibrací dvou měničů se stává reproduktorem obrazovka a tímto způsobem vzniká silný zvuk, který se pohybuje současně s obrazem. Uslyšíte tak realistický zvukový doprovod s čistými a přirozenými dialogy. Subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony BRAVIA XR-48A90K doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony BRAVIA XR-A90K

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony BRAVIA XR-48A90K využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-48A90K zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony BRAVIA XR-48A90K hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony BRAVIA XR-48A90K požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony BRAVIA XR-48A90K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony BRAVIA XR-48A90K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony BRAVIA XR-48A90K. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony BRAVIA XR-48A90K využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony BRAVIA XR-48A90K využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony BRAVIA XR-48A90K se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony BRAVIA XR-48A90K šetří životní prostředí

Vybrané komponenty televizoru Sony BRAVIA XR-48A90K jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu. A díky speciální technologii podsvícení je i během provozu citelně nižší spotřeba elektrické energie.

Moderní dálkový ovladač

Přepracovaný dálkový ovladač s plně zarovnaným povrchem, tlačítky s nízkým zdvihem je opatřený speciálním polyuretanovým povrchem, který lze snadno otřít a udržovat v čistotě.

Pořádejte videokonference přes Sony Bravia XR-48A90K

Komunikujte na dálku přes velkou televizní obrazovku a užijte si realističtější komunikaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Díky podpoře aplikací Zoom for TV a Google Meet se přes televizi Sony Bravia XR-48A90K propojenou s kamerou BRAVIA CAM snadno připojíte k videokonferenci, ať už budete komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy ze zaměstnání. BRAVIA CAM navíc sama rozpozná, jak daleko se od televizoru nacházíte, a přizpůsobí vzdálenosti nastavení obrazu a zvuku.

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-48A90K umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K má nastavitelný středový stojánek

Chytrou televizi Sony BRAVIA XR-48A90K umístíte bez problémů kamkoliv, a to nejen díky kompatibilitě s VESA 200 × 200 mm, ale hlavně díky hliníkovému stojanu.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K má minimální okraje

Televize Sony BRAVIA XR-48A90K má naprosto minimální kovový rámeček, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Sony BRAVIA XR-A90K

Prémiový hliníkový stojan

Vrstvený hliníkový stojan byl navržen tak, aby ladil jak s televizí Sony BRAVIA XR-48A90K, tak i s vaším interiérem.

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-48A90K optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony BRAVIA XR-48A90K disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony BRAVIA XR-48A90K.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony BRAVIA XR-48A90K umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou.

Sony BRAVIA XR-A90K

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony BRAVIA XR-48A90K má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony BRAVIA XR-48A90K věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony BRAVIA XR-A90K

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-48A90K podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony BRAVIA XR-A90K

Sony BRAVIA XR-48A90K má skvělý kontrast

XR OLED Contrast zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všechny detaily budou zřetelné i v oblastech s tmavými stíny či odlesky.

Sony BRAVIA XR-A90K

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony BRAVIA XR-48A90K na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.


Soundbar Sony HT-A5000 5.1.2

Nechte se pohltit sledovaným filmem či oblíbenou hudbou se Sony HT-A5000 5.1.2. Soundbar s revoluční technologií 360 Spatial Sound Mapping vytvoří v místnosti dokonalé zvukové pole, ve kterém nepřeslechnete ani slovíčko filmového hrdiny. Neobyčejný zvukový zážitek získáte díky technologii Dolby Atmos a DTS:X, kterými se Soundbar Sony HT-A5000 5.1.2 pyšní. Přední reproduktory jsou vybaveny jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit, což je zárukou vysoce kvalitního zvuku a silného akustického tlaku. Basy jsou údernější, zkreslení zdaleka menší a vokály dokonale čisté.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Klíčové vlastnosti soundbaru Sony HT-A5000 5.1.2

 • Soundbar s revoluční technologií 360 Spatial Sound Mapping
 • Důmyslný zaoblený design pro doširoka se rozléhající zvuk
 • HT-A5000 s 5.1.2 kanály
 • Dva reproduktory namířené vzhůru, dva výškové reproduktory a tři přední reproduktory + vestavěný duální subwoofer
 • X-Balanced Speaker Unit pro údernější basy, menší zkreslení a čistší vokály
 • Virtuální prostorový zvuk s technologiemi Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround
 • Dolby Atmos a DTS:X
 • Možnost rozšíření sestavy o další volitelné bezdrátové reproduktory
 • Jedná se o ideální soundbar k televizorům BRAVIA
 • S HT-A5000 je zachována původní kvalita obrazu, nechybí podpora 4K a 8K videa
 • Acoustic Center Sync - zvuk přichází z televize přímo z místa, kde ho sledujete na obrazovce pohledem
 • Kompatibilní se Spotify Connect
 • Lze využívat Bluetooth, Wi-Fi, Chromecast nebo Apple AirPlay 2
 • Připojení přes HDMI (eARC) k televizoru
 • Hlasové ovládání přes Amazon Alexa či Google Assistant
SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2
SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Soundbar s revoluční technologií 360 Spatial Sound Mapping

Jakmile propojíte soundbar Sony HT-A5000 5.1.2 s volitelnými zadními reproduktory, získáte revoluční technologii prostorového zvuku 360 Spatial Sound Mapping, se kterou si vychutnáte zvuk jako nikdy předtím. Ať už si pouštíte oblíbenou hudbu anebo nový filmový trhák - se soundbarem Sony HT-A5000 5.1.2 dosáhnete na zcela novou úroveň poslechu.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Ideální soundbar k televizorům BRAVIA

Soundbar Sony HT-A5000 5.1.2 si perfektně rozumí s televizorem BRAVIA XR. Dohromady vám nabídnou funkci Acoustic Center Sync - zvuk přichází z televize přímo z místa, kde ho sledujete na obrazovce pohledem - přesně z místa, kde filmová postava stojí.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround

Pro požitek z prostorového zvuku nepotřebujete mít obývací pokoj osázený hromadou reproduktorů. Soundbar Sony HT-A5000 5.1.2 s technologií Vertical Surround Engine k vám přenese zvuk vertikálně, aniž byste si museli reproduktory instalovat na strop. Technologie S-Force PRO Front Surround k tomu zvuk rozprostře a zajistí, aby k vám dorazil z obou stran. Se Sony HT-A5000 5.1.2 se budete cítit jako v kině.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Volitelné rozšíření

Pokud byste přece jen zatoužili mít zvuk vašeho domácího kina vyladěný do posledního detailu, společnost Sony nabízí řadu reproduktorů, které zvuk vašich filmových večerů dotáhnou na vrchol. Například po připojení bezdrátového subwooferu umožníte tomu vestavěnému se zaměřit na basy a vokály, bezdrátový se postará o zvuky s nízkými frekvencemi. Za sebe do místnosti postavte volitelné zadní reproduktory a již vám opravdu nebude chybět vůbec nic k dokonalým zážitkům.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Všesměrový blokový design

Důmyslně zaoblené okraje - stěna doširoka rozléhajícího se zvuku. To je kouzlo soundbaru Sony HT-A5000 5.1.2 a volitelných reproduktorů. Zvolte si 300W subwoofer SA-SW5 nebo SA-SW3 o výkonu 200 W, doplňte jej o 100W SA-RS3S pro širší prostorový zvuk anebo 180W zadní reproduktory SA-RS5 pro širší prostorový zvuk nasměrovaný nahoru. Zapněte záznam koncertu oblíbené hudební skupiny, posaďte se na gauč a nechte se unášet tóny známých písniček.

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Společné chvíle pro společné zážitky

Jakmile nemáte kvalitní zvuk, nemůže být ani dostatečně kvalitní zábava. Jakmile vyzkoušíte Soundbar Sony HT-A5000 5.1.2 hned vám dojde, o čem je řeč. Filmy, seriály, hudební videoklipy, sportovní zápasy. Ať už sledujete s rodinou a přáteli v televizi cokoliv, se soundbarem Sony HT-A5000 5.1.2 si to užijete na maximum. Připojte jej k televizoru prostřednictvím HDMI eARC a zapněte - zábava může začít!

SoundBar Sony HT-A5000 5.1.2

Scény plné barev a hloubek

S vysoce kvalitním zvukem nepřijdete ani o vysoce kvalitní obraz. Při přehrávání prostřednictvím soundbaru HT-A5000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu a nechybí ani podpora nejnovějších formátů v podobě 8K HDR, 4K120 fps a Dolby Vision.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 48 " (121,92 cm)
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2022

Aplikace | SMART funkce

Aplikace O2 TV, YouTube, NETFLIX, Max, Disney+, Prima+, SkyShowtime, Canal+, MAGENTA TV, SledovaniTV, Apple TV, Amazon Prime Video, Spotify, OKTAGON TV
SMART funkce HbbTV, Ovládání hlasem

Herní funkce

Herní funkce Ideal for PlayStation 5

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Chromecast
Vstupy a výstupy USB, HDMI 2.0
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2

Rozměry a hmotnost

Šířka 106,9 cm
Výška 62,9 cm
Hloubka 22,5 cm
Výška bez podstavce 62,4 cm
Hloubka bez podstavce 5,9 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 50 cm
Hmotnost 16,5 kg
VESA uchycení 300×300

Barva

Barva Černá

Energetický štítek 2021

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

3D/AR

3D/AR 3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci
Kód:  SETWS1018h4c1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  SETWS1018h4c1
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB18