50" KIVI 50U740NB
Zobrazit alternativy
Příslušenství ke zboží
Nevyhovují vám alternativy?
Vybírejte z celé nabídky
Parametry a specifikace
Typ zásuvky
Energetické parametry
Energetická třída v SDR režimu F
Spotřeba v SDR režimu 75 kWh/1000h
Energetická třída v HDR režimu G
Stand-by spotřeba (pohotovostní) 0,5 W
Úhlopříčka a rozlišení
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px
Obrazovka
Podsvícení Direct
Další vlastnosti obrazovky HDR
Barevná hloubka 10 bit
Operační systém
Operační systém Android TV
Modelový rok
Modelový rok 2022
Aplikace
České aplikace Vodafone TV
Funkce televize
Multimediální funkce Přehrávání z USB
SMART funkce HbbTV, Ovládání hlasem
Herní funkce Herní režim (GAME MODE)
Připojení
Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth
Celkový počet HDMI 4 ×
Tunery
Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-C
Rozměry a hmotnost
Výška bez podstavce 64,3 cm
Hloubka bez podstavce 8,4 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 106,45 cm
VESA uchycení 400×300
Barva
Barva Černá
Zvuk
Výkon reproduktorů 20 W
Obsah balení
Ovladač v balení Klasický
Kód:  WK50a1
Odkazy: Informační list
Související kategorie
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50" KIVI 50U740NB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" KIVI 50U740NB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" KIVI 50U740NB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" KIVI 50U740NB