Obnovit stránku

50" Sony Bravia XR-50X90S + Sony HT-S20R

Doručení na
prodejnu zdarma
Garance nejlepší ceny
23 999,-

50" Sony Bravia XR-50X90S + Sony HT-S20R

Set chytrého televizoru a domácího kina Sony

Připravili jsme si pro vás set dvou produktů, které se navzájem skvěle doplňují a dohromady tvoří vynikající audiovizuální zážitek při sledování filmů, televizního obsahu, hraní her a klidně i poslechu hudby. Spolu s chytrou TV Sony Bravia XR-50X90S totiž získáte výkonné domácí kino Sony HT-S20R.

SMART ANDROID LED TV s perfektním obrazem a zvukem

Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED vám nabídne nejen skvělý obraz, ale také perfektně vyladěný zvuk v jakémkoliv prostředí. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si neodolatelná zážitek z vašeho oblíbeného pořadu či filmu. Jedinečná technologie optimalizace dokáže podle okolního prostředí se světelným snímačem automaticky přizpůsobit obraz a zvuk podle prostředí, ve kterém se právě nacházíte. SMART ANDROID LED s perfektním obrazem a zvukem

Přednosti inteligentní TV Sony BRAVIA XR-50X90S

Sytější černé barvy

Součástí televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED je technologie XR Contrast Booster, která upravuje jas vyvážením světla a ztlumením či zesílením některých oblastí. Díky tomu dosáhne vyšších hodnost v sytější černé. Procesor Cognitive Processor XR tak vylepšuje obraz stejným způsobem, jako zaostřující lidské oko.

Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED s kvalitním 4K

Užívejte si ničím nerušený zážitek v kvalitě blízké 4K. Ať už sledujete svůj oblíbený pořad, film či cokoliv jiného, Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED vás uchvátí neodolatelným obrazem. Vybavena je totiž funkcí XR 4K Upscaling a procesorem Cognitive Processor XR™, který dokáže inteligentně obnovit ztracené textury a detaily, aby zajistil realistický obraz.

Perfektní zvuk ladící s podsvícením Full Array LED

Nejen obraz, ale také zvuk je důležitý pro perfektní zážitek ze sledování vašich oblíbených pořadů. Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED je vybavena technologií Acoustic Multi-Audio™, která zahrnuje výškové reproduktory pro polohování zvuku, jejichž zásluhou přicházejí vysokofrekvenční zvuky ze správného místa ve scéně. Zvuk ladí s děním a podsvícením Full Array LED.

Sony s technologií Voice Zoom pro vylepšení hlasu dialogů

Taky to občas znáte, že musíte přidávat hlasitost ve chvíli, kdy se dva baví? To bude již minulostí. Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED má totiž speciální technologii Voice Zoom™ 2, která automaticky vylepšuje hlasy dialogů. Díky tomu nebudete muset řešit zbytečné zvyšování hlasitosti.

Sony dbá na životní prostředí

Televizory společnosti Sony Bravia XR jsou navrženy tak, aby co nejvíce šetřily životní prostředí. Při výrobě a balení televize se výrazně omezuje používání prvotních plastů. Rám televizoru Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED navíc obsahuje až 30 % udržitelných materiálů a plast SORPLAS™ se špičkovou mírou recyklovatelnosti součástí ve výši 89 %.

Snadné ovládání televize Sony pomocí dálkového ovládání

Televizi Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED můžete pohodlně ovládat chytrým dálkovým ovládáním. Stejně tak můžete ovládat všechna další připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED s širokým spektrem barev

Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED vás na první pohled uchvátí širokým spektrem barev. Technologie XR Triluminos Pro, jejíž funkce zajišťuje procesor Cognitive Processor XR™, umožňuje televizi zobrazovat více než miliardu barev. Díky tomu může televizor také reprodukovat jednotlivé barvy s nepatrnými rozdíly, které pozorujete v reálním světě. Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED umí detekovat barvy na základě sytosti, odstínu a jasu. Výsledkem jsou přirození odstíny v každém detailu. Panel s širokým barevným gamutem a procesorem zohledňuje lidské vnímání.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED hlasem

Upřednostňujete ovládání hlasem? Pomocí hlasu můžete u televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED najít všechny své oblíbené pořady. Nabídku můžete pohodlně procházet a vyhledávat si určité žánry. Abyste mohli televizi Sony ovládat hlasem, musíte prvně stisknout tlačítko hlasu na dálkovém ovladači.

Připojte k televizoru kameru BRAVIA CAM

V případě, že k televizoru Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED připojíte kameru BRAVIA CAM, můžete si zážitek posunout na úplně jinou úroveň! Kamera pozná, kde v místnosti jste a také jak daleko sedíte. Díky tomu zvládne upravit všechny potřebné nastavení zvuku i obrazu. Zvuk tak bude zřetelnější a obraz jasnější. To však není vše! Díky kameře BRAVIA CAM můžete udržovat kontakt i s celou vaší rodinou na velké obrazovce. Stačí jednoduše televizor s kamerou spárovat a pustit se do zábavy!

Inteligentní zpracování pohybu

Sledování sportovních přenosů či dechberoucích akčních filmů může být díky televizi Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED povýšeno na úplně novou úroveň. Televizor s procesorem Cognitive Processor XR™ s technologií XR Motion Clarity™ dokáže pomocí analýzy pohybu z několika snímků vytvořit obraz, který je krásně plynulý a zřetelný.

Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED s prostorovým 3D zvukem

Televize Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED myslela opravdu na všechno! Díky technologii XR Surround dokáže totiž vytvářet virtuální prostorový zvuk pomocí reproduktorů televizoru. Výsledkem je zážitek z 3D zvuku, takže vám odpadají starosti s přiděláváním reproduktorů. Televize Sony Bravia je navíc plně kompatibilní s technologií Dolby Atmos®.

Kompatibilní s technologií 360 Spatial Sound Personalizer

Díky kompatibilitě televizoru Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED s Dolby Atmos si můžete vychutnat perfektní zvuk s nositelným reproduktorem SRS-NS7 připojeným k televizoru. 3D zvuk si navíc můžete vychutnat také s vybranými sluchátky společnosti Sony při použití bezdrátového vysílače WLA-NS7.

Pořádejte videokonference přes Sony Bravia XR-50X90S

Komunikujte na dálku přes velkou televizní obrazovku a užijte si realističtější komunikaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Díky podpoře aplikací Zoom for TV a Google Meet se přes televizi Sony Bravia XR-50X90S propojenou s kamerou BRAVIA CAM snadno připojíte k videokonferenci, ať už budete komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy ze zaměstnání. BRAVIA CAM navíc sama rozpozná, jak daleko se od televizoru nacházíte, a přizpůsobí vzdálenosti nastavení obrazu a zvuku.

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-50X90S umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Užijte si s televizorem Sony Bravia XR-50X90S SMART ANDROID LED zážitek jako z kina

Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co vám zajistí dokonalý zážitek ze sledování oblíbených filmů. V kalibrovaném režimu BRAVIA CORE budou pro všechny filmy automaticky upravena nastavení obrazu.

Domácí kino Sony HT-S20R

Užijte si prostorový zvuk s domácím kinem Sony HT-S20R

Nechte se vtáhnout do středu dění. S věrným 5.1kanálovým prostorovým zvukem nebudete filmy pouze sledovat, budete je prožívat. Zaberte si to nejlepší místo v domě. Soundbar, subwoofer a zadní reproduktory se postarají o autentický prostorový zvuk, zatímco 400W vstup a systém Dolby Digital® vás zavedou do samotného dění vašich oblíbených filmů.

Prostorový zvuk

Pět reproduktorů se společně se subwooferem stará o pohlcující zvuk v celém frekvenčním rozsahu.

Bohatý výkon

Celkový výstupní výkon 400 W pomůže probudit k životu každou filmovou scénu.

Moderní technologie

Vychutnejte si dramatičnost vysoce kvalitního prostorového zvuku ze samostatných zvukových kanálů 5.1 s technologií Dolby® Digital.

Optický vstup

Není váš televizor kompatibilní se zpětným audiokanálem HDMI? Připojte jej pomocí optického vstupu a užijte si vysoce kvalitní zvuk filmů a dalšího obsahu.

HDMI

Díky zpětnému audiokanálu (ARC) HDMI si při připojení kompatibilní televize vystačíte s jediným kabelem, takže nebudete muset bojovat s kabelovou změtí.

Analogový vstup

Nepodporuje-li váš televizor zpětný audiokanál HDMI ani optický vstup, tak jej zkrátka připojte pomocí analogového vstupu.

Vyberte si ideální nastavení

Tlačítko pro různé typy zvuku – vyberte si to, které se nejvíce hodí pro obsah, který sledujete nebo posloucháte. Zvolte si z režimů Auto, Standard, Kino, Hudba nebo Noc a Hlas a pomocí ovládání hlasitosti subwooferu dokonale přizpůsobte svůj zážitek ze sledování vlastním požadavkům.

Režimy domácího kina Sony HT-S20R

Režim Kino

Díky zvuku, který postupuje do prostoru za vás a vtáhne vás do děje, uslyšíte a prožijete akci všude kolem.

Režim Hudba

Poslechněte si svou oblíbenou hudbou se všemi detaily v celé její živosti a bohatosti.

Port USB a  Bluetooth

Připojte k soundbaru Sony HT-S20R 5.1 své paměťové zařízení USB a pusťte si na co máte chuť. S pomocí technologie Bluetooth můžete streamovat hudbu z vašeho smartphonu.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 50 " (127 cm)
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Podsvícení Mini LED
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2022

Aplikace | SMART funkce

Aplikace O2 TV, YouTube, NETFLIX, Max, Voyo, Disney+, Skylink Live TV, Telly, Apple TV, Amazon Prime Video, Kodi, Spotify, Twitch, Facebook, VLC Media Player

Herní funkce

Herní funkce Ideal for PlayStation 5

Připojení

Vstupy a výstupy USB, HDMI 2.1, HDMI 2.0
HDMI 4 ×
USB 2 ×
Možnosti napájení AC 220-240V

Tunery

Typ tuneru DVB-S2, DVB-C

Rozměry a hmotnost

Šířka 111,9 cm
Výška 71,5 cm
Hloubka 28,6 cm
Výška bez podstavce 64,9 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Hmotnost 14,1 kg
VESA uchycení 200×200

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W

Energetický štítek 2021

Stand-by spotřeba (pohotovostní) 0,5 W

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Barva

Barva Černá
Kód:  BUNWS7480
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  BUNWS7480
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17