Obnovit stránku

50" TCL 50C644

+ 3 roky záruka po registraci
4,8 47 hodnocení
Vyneseme. Namontujeme na zeď. Vyber si čas.
Info
Garance nejlepší ceny
9 490,-

50" TCL 50C644

TCL C644 - 4K QLED TV se systémem Google TV pro spoustu zábavy
NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ BAREV, NEKONEČNÁ ZÁBAVA

Televize TCL C644 přináší úžasně živý a ostrý obraz obraz díky kombinaci QLED, 4K HDR Pro, 60Hz Motion Clarity a nejpokročilejším obrazovým formátům Dolby Vision HDR a HDR10+. Skvěle si tak vychutnáte filmy a seriály, sporty i hry. Právě díky funkcím Game Master a FreeSync  a podporou nejnovějších formátů HDR (včetně HDR10+, Dolby Vision) je televize TCL C644 skvělou volbou pro moderní hráče. Řada TCL C644 je založena na nejpokročilejším systému Smart TV: Google TV, který obsahuje i vestavěný Google Assistant a také Hands-Free Voice Control pro ovládání hlasem bez ovladače, ale zároveň je dodávána s chytrým ovladačem, který má vestavěný mikrofon pro hlasové ovládání. Skvělý obraz je zde doplněn i perfektním zvukem z kvalitních reproduktorů a také podporou prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS-HD. To vše v elegantním a tenkém bezrámečkovém kovovém designu. Velikosti 55“, 65“ a 75“ u televizoru řady C644 umožňují i dvojí pozici stojanu – úzkou a širokou. Snadno tak umístíte i větší TV na menší nábytek, případně mezi nožičky umístíte rovnou pod TV například soundbar.

Výjimečné barvy QLED TV

TELEVIZE TCL C644 S TECHNOLOGIÍ QUANTUM DOT 

Zažijte realistickou kvalitu obrazu s širokým spektrem živých barev a výrazným kontrastem. Díky nejmodernější technologii Quantum Dot přináší tento televizor TCL skutečné filmové barvy složené z více než miliardy barev a odstínů. Právě podle technologie Quantum Dot se tato kategorie televizí nazývá QLED. Všechny barvy, které dokáží zachytit filmové kamery. Díky nim je možné dosáhnout takové úrovně reprodukce barev, detailů a hloubky, jakou nemá žádný jiný televizor LED nebo OLED. Jasné a brilantní: TCL C644 poskytuje jas až 450 nitů*. Křišťálově čistý displej funguje dobře v různých světelných podmínkách, včetně jasného slunečního světla. Dokonce i uprostřed léta, kdy do místnosti svítí slunce, můžete stále vidět jasný obraz s živými barvami. Vychutnejte si detaily skryté ve slunečné nebo stinné scéně.
*55'', 65'', 75'', 85''

TCL C644 nabídne 4K HDR PRO - živé a přesné barvy a nejjemnější detaily

4K HDR PRO v kombinaci s technologií Quantum Dot poskytuje vynikající zážitek z vysokého dynamického rozsahu (HDR), který přináší přesné barvy a nejjemnější detaily

Nejnovějším standardem pro UHD obsah je vysoký dynamický rozsah. HDR PRO poskytuje vynikající zážitek z vysokého dynamického rozsahu se skvělým kontrastem, detaily stínů a živými přesnými barvami. Na chytré televizi TCL C644 si vychutnáte neuvěřitelné detaily obrazu tak, jak to zamýšleli tvůrci filmů. Obraz, který vidíte, je stejně detailní jako ve skutečnosti. Ponořte se hlouběji do hloubky a detailů. Na televizoru TCL C644 poskytuje technologie 4K HDR PRO v kombinaci s technologií Quantum Dot vynikající zážitek z vysokého dynamického rozsahu (HDR), který přináší přesné barvy a nejjemnější detaily.

Motion Clarity pro plynulý obraz a lepší pohyb

V rychlých scénách nechcete přijít o žádný detail. Chytrá TV TCL C644 disponuje vlastním softwarovým algoritmem MEMC TCL, který se postará o to, abyste při sledování sportovních přenosů nebo rychle se měnících scén pořadů či filmů byli v obraze. Pomáhá snižovat rozmazání zobrazení pohybu a omezuje pohybové stopy na minimum. Váš zážitek ze sledování obsahu na TV TCL C644 bude vždy křišťálově čistý.

Televize TCL s podporou HDR MULTIFORMAT
Úžasné HDR z jakéhokoliv zdroje

Existuje mnoho způsobů, jak získat nejlepší kvalitu obrazu 4K HDR na televizoru TCL: HDR10, HLG, HDR10+ , HDR DOLBY VISION. Televizor TCL C644 je podporuje všechny. Ujistěte se, že můžete plně využít maximální kapacitu svého televizoru 4K HDR: ať už si užíváte obsah Dolby Vision na Netflixu, Disney+ nebo obsah HDR10+ na Amazon Prime Video, tento televizor 4K HDR TCL bude vždy podporovat ten nejlepší formát. Zejména důležitý je formát Dolby Vision, protože je podporován mnohými streamovacími službami.

Chytrá televize TCL s funkcí Game Master 2.0

Váš optimalizovaný zážitek z hraní díky souboru herních funkcí v balíčku Game Master 2.0

Pro hráče je stejně důležitá rychlá odezva televizoru jako dobrý obraz. S rozhraním HDMI 2.1 a funkcí ALLM získáte automaticky nejnižší latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her. ALLM umožňuje herní konzoli nebo grafické kartě počítače automaticky přepnout televizor TCL C644 do herního režimu a zajistit tak mimořádně rychlou odezvu televizního vstupu do hry pod 15 ms*. 
* Vyžaduje se nejnovější generace herních konzolí HDMI 2.1 nebo herní zařízení HDMI 2.1 pro PC Game bar vám umožní zůstat na vrcholu hry a zároveň přehledně sledovat obrazovku a parametry hry. Herní technologie Dolby Vision nabízí nejlepší možný obraz při hraní her. Získejte přístup ke každému detailu a hloubce, které hra nabízí. Vylepšete svůj obraz a objevte více ze hry, když hrajete v Dolby Vision.

TCL C644 s Dolby Atmos

Všude kolem vás proudí pohlcující, pohyblivý zvuk

Zvuk ještě nikdy nezněl tak dobře. Pociťte hlubší spojení s příběhy a hudbou, které milujete, díky zvuku, který se pohybuje všude kolem vás s dechberoucí realističností. Televize TCL s podporou Dolby Atmos realisticky zachycuje pohyb každého objektu a přináší 360° prostorový zvuk. Spolu s kvalitou obrazu Dolby Vision vytváří chytrá TV TCL C644 skutečně skvělý filmový zážitek. 
*Dolby Atmos a symbol dvojitého D jsou registrované ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.

Televize 50" TCL 50C644 Google TV

Google TV
Zábava, kterou máte rádi - s malou pomocí společnosti Google

Google TV sdružuje filmy, pořady, televizní programy a další obsah z různých aplikací a předplatných a organizuje je přímo pro vás. Některé aplikace, obsah anebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemích. Prohlédněte si více než 700 000 filmů a televizních pořadů na jednom místě. Vyhledávání je snadné - stačí se zeptat Googlu. Objevujte nové filmy a pořady s návrhy na základě toho, co jste sledovali a co vás zajímá. Můžete dokonce přidávat do seznamu sledovaných filmů přímo z telefonu, takže vaše doporučení budou vždy aktuální. Váš televizor TCL C644 je nyní užitečnější než kdykoli předtím. Zeptejte se Googlu na počasí, sportovní výsledky a další informace a získejte odpovědi přímo na obrazovce. Zobrazte a ovládejte kompatibilní zařízení chytré domácnosti pomocí hlasu.

Televize 50" TCL 50C644 Google TV

Hands-Free Google Assistant
Google Assistant s Hands-Free: nechte vyslyšet svůj hlas

Díky pokročilému hlasovému ovládání Hands-Free v kombinaci s Google Assistant* umožňuje televizor TCL C644 s operačním systémem Google TV chytrý a jednoduchý život. Položte mu otázky. Řekněte mu, aby něco udělal. Je to váš osobní Google, vždy připravený pomoci s více než 1 milionem akcí. Čím více ho používáte, tím více se učí a pomáhá vám. Okamžitě najděte své oblíbené aplikace a získejte přístup ke svému obsahu. Zeptejte se ho na cokoliv - na zítřejší počasí, najděte další zápasy svého oblíbeného fotbalového týmu a další informace. Řekněte asistentovi, aby vám pustil nejnovější sérii na Netflixu nebo ovládal hlasitost zvuku na televizoru, otevřel hudební playlist z YouTube a mnoho dalšího.

* Hlasové ovládání Hands-Free a Google Assistant nemusí být v některých jazycích a zemích dostupné. Asistent Google vyžaduje připojení k internetu/datům. Mohou být účtovány sazby za přenos dat. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb závisí na službě, zařízení a síti a nemusí být k dispozici ve všech oblastech. 

Chytrá televize TCL C644 umožní používat Google Meet

Buďte spolu v daném okamžiku 

Bezplatné, jednoduché a vysoce kvalitní hlasové hovory nebo videohovory** s televizorem TCL C644. Tváří v tvář, až s 32 lidmi. Díky skupinovému volání můžete spojit všechny lidi, na kterých vám záleží, i když jste od sebe vzdáleni. V televizoru TCL s operačním systémem Android funguje služba Google Duo dokonale. Už nikdy nezmeškáte žádný okamžik s nikým ze svých přátel a rodiny. Ať už se jedná o individuální nebo skupinový hovor, vaše konverzace v aplikaci Duo zůstanou vždy soukromé díky koncovému šifrování. 
*Vyžaduje přihlášení pomocí účtu Google
**Videohovory vyžadují zakoupení volitelné kamery podporující UVC

TCL C644 je kompatibilní s Amazon Alexa

Alexa vám dovolí vaším hlasem ovládat váš svět* 

Amazon Alexa je služba existující v cloudu a neustále se zdokonalující a učící se nové věci. Požádejte Alexu o přehrání hudby, zjištění zpráv, předpovědi počasí, změnu kanálu či hlasitosti v TV a ovládejte s ní vaši chytrou domácnost. 

*Některé aplikace, obsah anebo funkce nemusí být dostupné ve všech zemíchKompatibilita s Alexa vám umožňuje využívat vaše Amazon Alexa zařízení včetně Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakoupitelné zvlášť) pro ovládání vaší TV.

Nekonečná zábava v nejvyšší kvalitě HDR

Veškerý obsah, který máte rádi, přesně podle vašich představ

TCL Google TV umožní sledování libovolného obsahu a vždy v nejvyšší kvalitě: Netflix , Disney+ , Amazon Prime, YouTube , HBO MAX, Spotify, Twitch, Kodi, Plex, filmy Google play, Apple TV, a mnoho dalších... Skvělé kvality docílíte díky podpoře nejmodernějších HDR formátů Dolby Vision HDR a HDR10+. Zejména formát Dolby Vision je nejen nejdokonalejším formátem obrazu, ale také je podporován mnohými službami jako například Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV a dalšími.

Ultra tenký prémiový kovový bezrámečkový design televize TCL C644

Bez rámečku na přední straně - pro větší obrazovku a větší obraz, který si zamilujete

Tento ultra tenký designový koncept využívá skutečný kov, což z něj činí nejen elegantní, ale také odolný řemeslný kousek, který zapadne do vaší domácnosti. Nadčasový kousek Art Designu, povznese vzhled chytré televize TCL C644 a umožní ji perfektně splynout s interiérem domácnosti.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 50 " (127 cm)

Obrazovka

Podsvícení Direct LED
Další vlastnosti obrazu HDR, Local Diming
Podporované HDR standardy HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG
Barevná hloubka 10 bit

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2023

Aplikace | SMART funkce

Aplikace O2 TV, YouTube, NETFLIX, Max, Voyo, Disney+, Prima+, Skylink Live TV, SkyShowtime, Canal+, MAGENTA TV, SledovaniTV, Telly, Apple TV, Amazon Prime Video, Kodi, Spotify, Twitch, Steam Link, Facebook, Google Duo, Rakuten TV, VLC Media Player, Antik TV, Deezer, Facebook Watch, OKTAGON TV, Vodafone TV, F1 TV
SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Kompatibilita s hlasovým asistentem Google Assistant

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Skylink Fast Scan

Herní funkce

Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, DLNA, Miracast, Chromecast, WiFi 5
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI / CI+, CI+ 1.4
HDMI 3 ×
USB 1 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Rozměry a hmotnost

Šířka 111,2 cm
Výška 70 cm
Hloubka 26,5 cm
Výška bez podstavce 63,8 cm
Hloubka bez podstavce 7,9 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 102,2 cm
Hmotnost 10,5 kg
VESA uchycení 200×200

Barva

Barva Titan

Zvuk

Další vlastnosti zvuku Automatická regulace hlasitosti, Oddělená regulace hlasitosti sluchátek

Energetický štítek 2021

Spotřeba v HDR režimu 113 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

3D/AR

3D/AR 3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci
Kód:  WK690b9h01
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  50C644
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16