Obnovit stránku

55" LG 55SJ810V

A+
Prodej skončil
Prodej skončil

Super UHD televizory jsou pověstnou špičkou ledovce mezi LG LED TV

Nano Cell™ – špičková technologie LCD displeje


Televizory značky LG Super UHD jdou mnohem dále než konvenční zařízení s klasickou LED technologií nebo Quantum Dot. Místo toho integrují pokročilou technologii Nano Cell™ – tedy nejnovější technologie pro LCD displeje, která značně vylepšuje obraz.

Nano Cell™ - záruka dokonalých barev

Více barev, které milujete

Pokročilé 10bitové zpracování rozšiřuje spektrum barev, které můžete vidět, odemkne více než jednu miliardu barevných odstínů na vaší obrazovce.

Miliardy bohatých barev

Díky technologiím využívaným v Super UHD televizorech je barevná paleta 64× širší než u konvenčních televizorů. Obraz je tak mnohem jemnější s přesnějšími detaily, což znamená jediné – reálnější a živější obraz. 

Jedinečná LED inovace a přesnost nanočástic


Technologie Nano Cell™ umožňuje konzistentní umisťování pixelů jeden nanometr od sebe, čímž vzniká stejnoměrný objem barev a vynikající kvalita obrazu..

Vysoce jemné barevné podání díky technologii Nano Cell™ 

Jak vnímáme barvy? Vlnová délka odraženého světla určuje, jakou barvu vidíte. Nano Cell™ displej, složený z nanočástic integrovaných do panelu, absorbuje jakékoliv rušení světla a výrazně tak zvyšuje čistotu barev zobrazenou na obrazovce. 

Jak často sledujete televizi z optimální pozice?

S televizory LG Super UHD si vychutnají perfektní barvy a kontrast i diváci sledující obrazovku z úhlu. Všichni v místnosti se mohou těšit na zábavu, filmy a sporty s bohatým barevným podáním na nanočásticovém panelu.

Výzkum ukazuje, že zhruba 60 % lidí se dívá na osu obrazovky z pozorovacího úhlu, který je více než 15° od středu, kde kvalita začíná obrazu klesat – u konvenčních televizorů

Špičkový zážitek z jakéhokoliv úhlu

Obrazovky Nano Cell™ zvyšují konzistenci barev mimo optimální pozorovací úhel a snižuje tak zkreslení barev.

Multi HDR s Dolby Vision™

Technologie pokročilého formátování televizoru LG Super UHD podporuje několik algoritmů High Dynamic Range jako jsou např. HLG, HDR10 a Dolby Vision™. Získejte zážitek HDR z více zdrojů.

 

Televizor SJ810V s podporou obsahu HDR ve formátu Dolby Vision™ zpracovává dynamická metadata v každém snímku a přináší vizi režiséra do vašeho obývacího pokoje. Pro formáty HDR10 a HLG používá LG exkluzivní technologii zpracování. Zásluhou dynamických dat vytvořených touto technologií pro každou scénu zvlášť je obsah zobrazen v lepší kvalitě.

Moderní konstrukce, maximální obraz

Téměř žádné okraje díky preciznímu spojení panelu s kovovým šasi. Díky této moderní architektuře bude televizor LG Super UHD ozdobou každého obývacího pokoje.

Zvuk z dílny profesionálů 

Vysoce kvalitní systém reproduktorů z dílny společnosti Harman / Kardon poskytuje naprosto mimořádný zvukový požitek. Výsledek spolupráce s profesionály v podobě čistého a mohutného zvuku v plném rozsahu se nyní přesouvá do vašeho obývacího pokoje.

Rozhraní webOS 3.5 - nekonečný zdroj zábavy

Přístup k internetu, přehrávání filmů a hudby a oblíbené služby jako je Netflix a Amazon, to vše máte nyní na dosah ruky. Jednoduchá navigace prostřednictvím magického ovládače (Magic Remote) umožní pohodlnou komunikaci s televizorem pomocí kurzoru, klikání a rolování na obrazovce. Pro větší komfort můžete jednotlivé funkce ovládat i hlasovými příkazy.

4,8
hodnotilo 12 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení
Třída energetické účinnosti A+
Úhlopříčka 55 " (140cm)
Velikost úhlopříčky 50–59"
Typ Smart TV
Technologie LCD LED
Operační systém WebOS 3.5
Typ tuneru DVB-T2 - HEVC, DVB-S2, DVB-C
Multimediální funkce Červené tlačítko HbbTV, Vestavěné WiFi, DLNA, Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Webový prohlížeč, Bluetooth, Herní režim (GAME MODE), Chytrý ovladač, Ovládání hlasem
Barva Stříbrná
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px
Podsvícení Edge LED
Index zpracování obrazu 200 CMR
Obnovovací frekvence panelu 100 Hz
Dynamický rozsah HDR
Grafické vstupy HDMI 2.0
HDMI 4 ×
Ostatní vstupy/výstupy USB 2.0, USB 3.0 (3.1 gen1), Digitální optický/Digitální audio výstup, LAN, CI / CI+ slot
USB 3 ×
Hmotnost 16,7 kg
Šířka 123,6 cm
Výška 77,4 cm
Hloubka 24,8 cm
Výška bez podstavce 71,8 cm
Hloubka bez podstavce 6,2 cm
VESA uchycení 300×300 mm
Kód:  WK607m5
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  55SJ810V
Odkazy: Stránky výrobce (CZ)