Obnovit stránku

55'' Sony Bravia KD-55XH9505

34 890 Kč
28 835 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

55'' Sony Bravia KD-55XH9505

Full Array LED Android TV Sony Bravia KD-55XH9505 vám poskytne nádherný obraz a prostorový zvuk

Sony Bravia KD-55XH9505 se pyšní úhlopříčkou 139 cm, na které zobrazí obsah s podporou úchvatného 4K rozlišení. O věrné podání nejrůznějších barevných odstínů se postará standard HDR10 a propracovaný TRILUMINOS displej. Televize disponuje řadou chytrých funkcí, díky kterým bude nejen její sledování, ale i ovládání, naprosto přirozený a skvělý zážitek. Sony Bravia KD-55XH9505 je kompatibilní s VESA, takže ji můžete klidně připevnit na stěnu. Ať už bude stát, nebo viset, díky svému designu s čistými liniemi a minimálními rámečky vkusně doplní jakýkoli interiér. Sony Bravia KD-55XH9505 má v sobě zabudované 20W reproduktory s ryzím, plnohodnotným zvukem. Díky systému Android budete mít k dispozici řadu šikovných aplikací. Sony Bravia KD-55XH9505 je ideálním televizorem pro systém PlayStation.

Klíčové vlastnosti Full Array TV Sony Bravia KD-55XH9505

 • Úchvatné 4K rozlišení
 • Úhlopříčka 139 cm
 • Moderní a elegantní design s tenkými rámečky
 • Kvalitní 20W reproduktory
 • Podpora nejrůznějších video formátů
 • Jednoduché připojení vašeho chytrého telefonu nebo USB k televizi
 • Přímé podsvícení Full Array LED
 • Vysoký dynamický rozsah HDR10
 • 4 zvukové režimy (Standardní, Hudba, Kino, Sport)
 • Prostorový zvuk DTS (digitální prostorový zvuk)
 • Podpora Dolby Atmos
 • Dolby Video, HLG
 • Dynamické vylepšení kontrastu a barev
 • X-Motion Clarity (100 Hz)
 • Připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo kabelu
 • Kompatibilita s VESA
 • Bluetooth 4.2
 • Vestavné úložiště 16 GB

Přednosti Full Array Android TV Sony Bravia KD-55XH9505

Sony Bravia XH95

Živý obraz se skvělým kontrastem

Kombinace vysokého rozlišení, moderního procesoru a vyspělého displeje vám zajistí maximální zážitek ze sledování.

Sony Bravia XH95

Prvotřídní zvukové podání

Výškové reproduktory slouží k umístění zvuku vzhledem k obrazovce. Díky tomu uslyšíte vyladěný zvuk ze správné části scény.

Sony Bravia XH95

Propracovaný design

Úzký rámeček televize Sony Bravia KD-55XH9505 vás nijak nebude rušit, takže se můžete pouze soustředit na přehrávaný obsah.

Nebudete ochuzeni byť o jediný detail

Televize Sony Bravia KD-55XH9505 disponuje moderním procesorem, který se nachází i v 8K televizorech. Tento procesor analyzuje data a postará se tak o zvýšení kontrastu v každé scéně, díky čemuž uvidíte nepřeberné množství detailů.

Sony Bravia KD-55XH9505 vám zprostředkuje realistický kontrast

Full Array LED je speciální technologie, která využívá zóny LED diod s nezávislým rozsvícením. Takto televize může zobrazit světlejší světlá místa a ještě tmavší tmavá místa. Díky tomu bude kontrast mnohem realističtější. Technologie X-tended Dynamic Range™ PRO pak ještě upravuje jas, aby televize Sony Bravia KD-55XH9505 mohla zobrazit více odlesků a hlubší černou ve stínech.

Sony Bravia XH95

Špičkový panel LCD sahající až k okrajům

Sony Bravia XH95

Běžné podsvícení Full Array LED

Sony Bravia XH95

Full Array LED a X-tended Dynamic Range od Sony

Vylepšení objektů pomocí HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize Sony Bravia KD-55XH9505 a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Užijte si i ten nejtitěrnější detail díky 4K rozlišení

Sony Bravia KD-55XH9505 má ve své výbavě moderní procesor X1™ Ultimate, který analyzuje a zpracovává data, díky čemuž doplňuje 4K obraz o detaily a textury. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality™ PRO. Sony Bravia KD-55XH9505 disponuje technologií Object-based Super Resolution, která se postará a věrné zobrazení textur objektů.

S TV Sony Bravia KD-55XH9505 odhalíte svět barev

Televize Sony má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce televize Sony Bravia KD-55XH9505 doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

I svižné scény mohou být čisté a jasné

Sony Bravia KD-55XH9505 má k dispozici technologii X-Motion Clarity™,  díky které bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technologie jednotlivě kontroluje snímky a upravuje jeho jas, aby vám nic neuniklo.

Spolupráce Dolby Vision s HDR

Sony Bravia KD-55XH9505 disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů a seriálů. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé. 

Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut pro původní pořady streamovací služby Netflix. Díky tomu si na televizoru Sony Bravia LED KD-55XH9505 užijete obraz tak, jak jej zamýšleli autoři.

Dobré barevné podání ze všech stran

Ať už se na televizi díváte přímo nebo z úhlu, obraz uvidíte vždy ve stejných sytých barvách. Panel X-Wide Angle zajistí vždy věrné barevné podání.

Obklopte se kvalitním zvukem

Sony Bravia LED KD-55XH9505 má 20W reproduktory, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Acoustic Multi-Audio

Sony Bravia LED KD-55XH9505 disponuje dvěma výškovými reproduktory, které slouží k polohování zvuku v zadní části televizoru. Díky tomu může zvuk přesně následovat pohyb na obrazovce a dodat to správné ozvučení.

Sony Bravia XH9505

Běžný kulatý reproduktor

Zvuk z běžných reproduktorů je dobrý, ale jedná se o rozměrné konstrukční řešení.

Sony Bravia XH9505

Tenký oválný reproduktor

Při snaze o zeštíhlení televize dochází ke snížení kvality zvuku.

Sony Bravia XH9505

Reproduktor X-Balanced Speaker

Sony Bravia LED KD-55XH9505 má speciální reproduktory, které vydávají skvělý zvuk, ale TV si zachová tenkou konstrukci.

Všudypřítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia KD-55XH9505 vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround zajistí multidimenzionální zvuk

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Technologie Voice Zoom

Sony Bravia KD-55XH9505 vám díky Voice Zoom umožní slyšet zcela zřetelně lidskou řeč, a to bez nutnosti zvyšovat hlasitost na ovladači. Tuto funkci využijete při sledování dokumentů nebo zpravodajství.

Ambientní optimalizace

Televize Sony Bravia KD-55XH9505 vám zajistí ideální zážitek ze sledování. Televize disponuje technologií, která se stará o optimalizaci obrazu a zvuku podle okolního prostředí. Pohodlně se usaďte a užijte si skvělou podívanou.

Přizpůsobení jasu vaší místnosti

Televize Sony Bravia KD-55XH9505 má zabudovaný světelný snímač, jež slouží k určení světelných podmínek ve vaší místnosti. Na základě naměřených hodnot chytrá televize Sony Bravia KD-55XH9505 automaticky upraví jas obrazovky tak, aby byl výsledný obraz vždy dokonalý.

Sony Bravia KD-55XH9505 přizpůsobí zvuk prostředí

Full Array LED TV Sony Bravia KD-55XH9505 je natolik chytrá, že dokáže přizpůsobit zvukový výstup vaší místnosti tak, abyste si mohli užít kvalitní ozvučení. Televize detekuje nejrůznější objekty, které by mohly pohlcovat zvuk, a reprodukuje zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Elegantní design doplní jakýkoli interiér

Sony Bravia KD-55XH9505 exceluje i po designové stránce. Televize se pyšní úzkým, čistým rámem, který vám umožní plně se soustředit na obrazovku. Díky svému vytříbenému designu televize Sony Bravia bez potíží splyne s vaším interiérem a vkusně jej doplní.

Sony Bravia XH95

Zapuštěný hliníkový povrch

Díky tomu se můžete zcela odevzdat dění na obrazovce.

Sony Bravia XH95

Nenápadný stojan

Stojan televize Sony Bravia KD-55XH9505 má dvě polohy, které lze využít - pro úzkou, nebo širokou montáž.

Sony Bravia XH95

Takřka neviditelné kabely

Televize Sony Bravia KD-55XH9505 má speciální držáky na kabely, které tak zůstanou úhledně ukryty. Díky tomu vypadá televize dobře ze všech úhlů.

Nebojte se promluvit

Sony Bravia KD-55XH9505 disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Android TV nabídne řadu aplikací

Probírejte se neskutečně širokou nabídkou aplikací, které vám Sony Bravia KD-55XH9505 umožní využít. Užijte si více radosti a zábavy s mnohem větší porcí aplikací.

Už nebudete muset čekat

Sony Bravia KD-55XH9505 spustí aplikace rychleji než kdy dříve - například Netflix naběhne až 3× rychleji než předtím.

Sony Bravia KD-55XH9505 podporuje funkce Apple AirPlay a Apple HomeKit

Díky funkci Apple AirPlay lze sdílet audio nebo video z vašeho iPhone, iPad nebo Mac přímo na obrazovku televize Sony Bravia KD-55XH9505. Rovněž budete moci sledovat filmy a pořady z aplikace Apple TV.

Stačí jedno stisknutí a můžete si vybrat oblíbený pořad na Netflix

Abyste měli maximální pohodlí při výběru pořadu, disponuje ovladač televize Sony Bravia KD-55XH9505 speciálním tlačítkem Netflix, po jehož stisknutí se aplikace ihned zapne.

Využijte svůj chytrý telefon naplno s Chromecast

Android TV Sony Bravia KD-55XH9505 má v sobě zabudovanou službu Chromecast, díky které můžete přenést veškerá videa, fotky, aplikace nebo hry z displeje telefonu na obrazovku TV, a to v plné kvalitě. Stačí pouze jedno kliknutí a požadovaný obsah z vašeho chytrého zařízení s Android nebo iOS se objeví na obrazovce televize Sony Bravia KD-55XH9505.

Chytré dálkové ovládání

K Sony Sony Bravia KD-55XH9505 můžete pomocí HDMI připojit set-top box nebo jiné zařízení, ale vše budete moci ovládat pouze jediným ovladačem. Tento chytrý ovladač má nový zaoblený design s lepším rozložením tlačítek, takže bude ovládání Sony Bravia KD-55XH9505 a dalších zařízení naprosto snadné a intuitivní.

Software pro autokalibraci

Full Array televizor Sony Bravia KD-55XH9505 využívá autokalibrační software Calman. Jedná se o nástroj, který se postará o přesnou kalibraci a doladění obrazu a zobrazení barev. Tato kalibrace vám umožní vidět barvy v reálném podání.

Podsvícené dálkové ovládání

Abyste mohli ovládat Full Array televizor Sony Bravia KD-55XH9505 i za šera, budete mít k dispozici praktické ovládání s podsvícenými tlačítky.

5,0
Hodnotilo 7 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Modelová řada

Série Sony Full Array LED

Rozměry a hmotnost

Šířka 123 cm
Výška 77,9 cm
Hloubka 31 cm
Výška bez podstavce 71 cm
Hloubka bez podstavce 7 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 123 cm
Hmotnost 18,1 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 55 " (139,7 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 Mpx

Obrazovka

Technologie LED
Podsvícení Direct LED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2020

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB

SMART funkce

SMART funkce Chytrý ovladač
Aplikace HBO GO, Apple TV

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth
Vstupy a výstupy USB, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, CI / CI+, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 30 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 166 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 218 kWh/1000h

Barva

Barva Černá
Kód:  WS1019e5
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  KD55XH9505BAEP
Odkazy: Informační list
P-DC1-WEB24