Obnovit stránku

Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

55" Sony Bravia OLED XR-55A80J

5 6 hodnocení

Služby a příslušenství

Cena s DPH
34 990,-
Garance nejlepší ceny
Cena bez DPH
28 917,-

55" Sony Bravia OLED XR-55A80J

Inteligentní TV Sony Bravia XR-55A80J vás vtáhne do děje plným zvukem a detailním 4K rozlišením na skvostném OLED panelu

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony Bravia XR-55A80J se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 55" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony Bravia XR-55A80J je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony Bravia XR-55A80J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 30 W. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Užijte si obrovské množství filmů v nejlepší kvalitě díky technologii BRAVIA XR 

Při zakoupení televizoru Sony Bravia XR-55A80J si využitím kreditů BRAVIA CORE můžete vybrat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level a mnoha dalších. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si užijete ohromující obraz s vynikající kvalitou zvuku. Koupí televize Sony Bravia XR-55A80J získáte 5 filmových kreditů společně s 12měsíčním předplatným. Využitím jednoho kreditu získáte přístup k jednomu filmu. Více informací naleznete na stránkách Sony.

Hlavní parametry služby

 • Unlimited streaming (0 kreditů) – jedná se o výběr 100 filmů bez nutnosti aplikace kreditu limitovaný na 12 měsíců
 • Movies to redeem (1 film = 1 kredit) – databáze 300 filmů, která se bude do budoucna rozšiřovat
 • IMAX enhanced (0 nebo 1 kredit) – jedná se o vylepšený formát filmu
 • Studio Access (0 kreditů) – behind the scenes obsah bez nutnosti aplikace kreditu
 • Technologie Pure Stream dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním 30-80 Mb/s (nutnost vlastnit kvalitní a plynulé internetové připojení)

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony Bravia XR-55A80J

 • Televize má 55" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony Bravia XR-55A80J využívá skvostný OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz
 • O kvalitní ozvučení se postarají 30W reproduktory a technologie Dolby Atmos
 • Sony Bravia XR-55A80J využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony Bravia XR-55A80J podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony Bravia XR-55A80J jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony Bravia XR-55A80J se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony Bravia XR-55A80J ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony Bravia XR-55A80J zprostředkuje obraz s realisticky působící hloubkou. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s OLED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony Bravia XR-55A80J vysoce realistický obraz s čistou černou.

Sony Bravia XR-55A80J

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast upravuje jas a zobrazí jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony Bravia XR-55A80J dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-55A80J reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony Bravia XR-55A80J dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony Bravia XR-55A80J zřetelný a plynulý.

Sony Bravia XR-55A80J rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

Chytrá televize Sony Bravia XR-55A80J má kvalitní reproduktory o celkovém výkonu 30 W, které vytvářejí pohlcující zvuk ve spoluprací s procesorem Cognitive Processor XR. Díky tomu uslyšíte zvuk jako nikdy předtím, jelikož nyní bude mnohem zřetelnější, a to ať sledujete cokoliv. Televize Sony Bravia XR-55A80J poskytne dokonale sladěný obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony Bravia XR-50X80J doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony Bravia XR-55A80J

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony Bravia XR-55A80J využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony Bravia XR-55A80J zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-55A80J hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony Bravia XR-55A80J požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony Bravia XR-55A80J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony Bravia XR-55A80J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony Bravia XR-55A80J. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony Bravia XR-55A80J využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-55A80J využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony Bravia XR-55A80J se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony Bravia XR-55A80J šetří životní prostředí

Komponenty televizoru Sony Bravia XR-55A80J jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu SORPLAS, který má v sobě vysoký podíl již recyklovaného plastu. 

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J má nastavitelný stojan Prestige

Chytrou televizi Sony Bravia XR-55A80J umístíte bez problémů kamkoliv, a to nejen díky kompatibilitě s VESA 300 × 300 mm, ale hlavně díky hliníkovému stojanu. Ten je nastavitelný ve třech směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
 • nastavení pro soundbar
Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J má minimální okraje

Televize Sony Bravia XR-55A80J má naprosto minimální kovový rámeček, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Sony Bravia XR-55A80J

Prémiový hliníkový stojan

Vrstvený hliníkový stojan byl navržen tak, aby ladil jak s televizí Sony Bravia XR-55A80J, tak i s vaším interiérem.

Chytrá televize Sony Bravia XR-55A80J optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony Bravia XR-55A80J disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony Bravia XR-55A80J.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony Bravia XR-55A80J umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony Bravia XR-55A80J.

Sony Bravia XR-55A80J

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony Bravia XR-55A80J má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony Bravia XR-55A80J věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony Bravia XR-55A80J

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony Bravia XR-55A80J podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony Bravia XR-55A80J

Sony Bravia XR-55A80J má skvělý kontrast

XR OLED Contrast zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všechny detaily budou zřetelné i v oblastech s tmavými stíny či odlesky.

Sony Bravia XR-55A80J

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony Bravia XR-55A80J na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Šířka 122,7 cm
Výška 73,5 cm
Hloubka 33 cm
Výška bez podstavce 71,2 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 103 cm
Hmotnost 19 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 55 " (139,7 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD

Obrazovka

Technologie OLED
Podsvícení OLED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediální funkce

Multimediální funkce Herní režim (GAME MODE), Ideal for PlayStation 5, VRR (Variable Refresh Rate), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO Max, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Kodi, Apple TV, Disney+

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth , Apple AirPlay 2
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 30 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 106 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 129 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Klasický
Kód:  WS7910
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR55A80JAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB22