Obnovit stránku

55" Sony Bravia XR-55X93J

+ BRAVIA CORE na 12 měsíců + 5 filmů zdarma
4.9 8 hodnocení
28 790,-
bez DPH 23 793,-

55" Sony Bravia XR-55X93J

Inteligentní TV Sony Bravia XR-55X93J využívá podsvícení Full Array LED a vtáhne vás do děje plným zvukem a detailním 4K rozlišením

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony Bravia XR-55X93J se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 55" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony Bravia XR-55X93J je využití podsvícení Full Array LED. K internetu televizi Sony Bravia XR-55X93J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z 20W reproduktorů televize Sony Bravia XR-55X93J. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Užijte si obrovské množství filmů v nejlepší kvalitě díky technologii BRAVIA XR 

Při zakoupení televizoru Sony Bravia XR-55X93J si využitím kreditů BRAVIA CORE můžete vybrat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level a mnoha dalších. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si užijete ohromující obraz s vynikající kvalitou zvuku. Koupí televize Sony Bravia XR-55X93J získáte 5 filmových kreditů společně s 12měsíčním předplatným. Využitím jednoho kreditu získáte přístup k jednomu filmu. Více informací naleznete na stránkách Sony.

Hlavní parametry služby

 • Unlimited streaming (0 kreditů) – jedná se o výběr 100 filmů bez nutnosti aplikace kreditu limitovaný na 12 měsíců
 • Movies to redeem (1 film = 1 kredit) – databáze 300 filmů, která se bude do budoucna rozšiřovat
 • IMAX enhanced (0 nebo 1 kredit) – jedná se o vylepšený formát filmu
 • Studio Access (0 kreditů) – behind the scenes obsah bez nutnosti aplikace kreditu
 • Technologie Pure Stream dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním 30-80 Mb/s (nutnost vlastnit kvalitní a plynulé internetové připojení)

Klíčové vlastnosti chytré TV Sony Bravia XR-55X93J

 • Televize má 55" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony Bravia XR-55X93J disponuje funkcí lokálního stmívání Full Array LED
 • O kvalitní ozvučení se postarají 20W reproduktory a technologie Dolby Atmos
 • Sony Bravia XR-55X93J využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony Bravia XR-55X93J podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony Bravia XR-55X93J jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony Bravia XR-55X93J se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony Bravia XR-55X93J ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony Bravia XR-55X93J zprostředkuje neuvěřitelně hluboký, přirozený, detailní obraz plný barev, který bude vypadat maximálně realisticky. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s Full Array LED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony Bravia XR-55X93J opravdu realistický obraz plný detailů a věrným kontrastem.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-55X93J reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony Bravia XR-55X93J

Realistická hloubka obrazu

Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí mnohem jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony Bravia XR-55X93J dechberoucí kontrast.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony Bravia XR-55X93J dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony Bravia XR-55X93J zřetelný a plynulý.

Sony Bravia XR-55X93J rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

Kvalitní 20W reproduktory chytré televize Sony Bravia XR-55X93J vytvářejí pohlcující zvuk ve spoluprací s procesorem Cognitive Processor XR. Díky tomu uslyšíte zvuk jako nikdy předtím, jelikož nyní bude mnohem zřetelnější, a to ať sledujete cokoliv. Televize Sony Bravia XR-55X93J poskytne dokonale sladěný obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony Bravia XR-55X93J doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony Bravia XR-55X93J

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony Bravia XR-55X93J využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony Bravia XR-55X93J zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-55X93J hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony Bravia XR-55X93J požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony Bravia XR-55X93J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony Bravia XR-55X93J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony Bravia XR-55X93J. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony Bravia XR-55X93J využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-55X93J využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony Bravia XR-55X93J se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony Bravia XR-55X93J šetří životní prostředí

Komponenty televizoru Sony Bravia XR-55X93J jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu SORPLAS, který má v sobě vysoký podíl již recyklovaného plastu. 

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J má nastavitelný stojan

Stojan v designovém provedení lze nastavit podle vašeho vkusu. Univerzální stojan televize Sony Bravia XR-55X93J je nastavitelný ve dvou směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
Sony Bravia XR-55X93J

Zarovnaný povrch poskytne podmanivý pocit ze sledování

Obrazovka televize Sony Bravia XR-55X93J je uchycená v mimořádně tenkém rámečku, takže se můžete soustředit na to, co je podstatné - na obraz.

Sony Bravia XR-55X93J

Televize Sony Bravia XR-55X93J stojí na skvěle vypadajícím stojanu

Stojan televize je vyroben z hliníku a byl navržen tak, aby skvěle ladil s televizí Sony Bravia XR-55X93J a rovněž s interiérem místnosti.

Chytrá televize Sony Bravia XR-55X93J optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony Bravia XR-55X93J disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony Bravia XR-55X93J.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony Bravia XR-55X93J umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony Bravia XR-55X93J.

Sony Bravia XR-55X93J

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony Bravia XR-55X93J má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony Bravia XR-55X93J věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony Bravia XR-55X93J

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony Bravia XR-55X93J podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony Bravia XR-55X93J

Sony Bravia XR-55X93J má skvělý kontrast

Televize Sony Bravia XR-55X93J oplývá technologií XR Contrast Booster 5, která přesně vyvažuje světelný výkon na celé obrazovce. Díky tomu budou světle oblasti světlejší a tmavé zase tmavší. To poskytne celému obrazu televize Sony Bravia XR-55X93J opravdovou hloubku.

Sony Bravia XR-55X93J

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony Bravia XR-55X93J na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 101 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 139 kWh/1000h

Rozměry a hmotnost

Šířka 123,3 cm
Výška 78,3 cm
Hloubka 32,4 cm
Výška bez podstavce 71,1 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 123 cm
Hmotnost 18,7 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 55 " (139,7 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Technologie LED
Podsvícení Direct LED
Další vlastnosti obrazu HDR, Local Diming
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Android TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, Kodi, Steam Link, OKTAGON TV

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

Herní funkce

Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth , Apple AirPlay 2
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W
Kód:  WS7910c
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR55X93JAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB09