Obnovit stránku

65" Hisense H65B7500

A
Zboží na Třetinku
17 990 Kč
14 868 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

65" Hisense H65B7500

Brilantní obraz a pokročilé inteligentní technologie

Smart TV Hisense H65B7500 s úhlopříčkou 65" kromě špičkové obrazové kvality v detailním 4K rozlišení nabízí pestrou paletu chytrých funkcí, které přinášejí nové uživatelské možnosti a intuitivní ovládání. Nová verze operačního systému VIDAA umožní stahovat aplikace pro streamování obsahu z oblíbených online služeb nebo zobrazovat obsah z vašeho mobilního zařízení přímo na obrazovce televizoru.


Klíčové vlastnosti chytrého televizoru Hisense H65B7500

 • LED obrazovka s úhlopříčkou 65" (163 cm)
 • Minimalistický tenký rámeček
 • Detailní Ultra HD 4K rozlišení
 • Technologie dynamického obrazu HDR 10+
 • Plynulý obraz se snímkovou frekvencí 60 Hz
 • Duální tuner DVB-T2/S2/C
 • Podpora HbbTV (červené tlačítko)
 • Technologie Anyview pro streamování obsahu z mobilních zařízení
 • WiFi modul pro bezdrátové připojení k síti
 • 3× HDMI, 2× USB, CI+, Bluetooth
 • 2 reproduktory s celkovým výkonem 24 W

4K Ultra HD rozlišení

Technologie Ultra HD 4K ve srovnání s tradičními Full HD televizory zobrazí 4× více pixelů. Výsledkem je úžasně realistický obraz s neuvěřitelnými detaily, živými barvami a plynulým pohybem.

DVB-T2 tuner

Televize Hisense H65B7500 je vybavena moderním duálním tunerem, který podporuje nový standard pozemního digitálního vysílání DVB-T2, takže je dokonale připravena na chystaný přechod.

HDR10+

Technologie HDR 10+ samostatně upravuje jas a úrovně barev pro jednotlivé scény, díky čemuž jsou dříve skryté oblasti v tmavých stínech a vysokých jasech vykresleny do nejmenšího detailu.

HbbTV

Funkce HbbTV doplňuje klasické televizní vysílání o internetové připojení, pomocí kterého jsou přenášeny další informace jako je podrobnější televizní program, bonusový obsah či možnost zpětného přehrávání pořadů.

Operační systém VIDAA

Operační systém VIDAA umožní jednoduché a rychlé ovládání funkcí televizoru. Nabízí přístup k oblíbeným aplikacím jako je např. Youtube, Netflix, VOYO, Stream.cz, Filmbox Live, Lepší TV apod.

Bezdrátové WiFI rozhraní

Prostřednictvím vestavěného WiFi modulu se snadno připojíte k domácí bezdrátové síti. Získáte tak nejen přístup k internetu, ale také ke zdroji nekonečné multimediální zábavy.

Bluetooth

Díky bezdrátovému Bluetooth rozhraní je zajištěno propojení s vašim mobilním zařízením pro snadný přenos dat či zvuku do vašich bezdrátových sluchátek.

Technologie Anyview

Technologie Anyview umožní komfortní sdílení multimediálního obsahu přímo z vašeho mobilního zařízení. Oblíbené filmy a hudba jsou přes digitální receiver streamovány přímo na obrazovku televizoru.

HEVC kódování

Smart TV Hisense využívá nového standardu HEVC (H.265) pro kódování videí v rozlišení 4K. Díky tomu můžete streamovat obsah ve vysokém rozlišení přes internet nebo USB bez nutnosti speciálního vybavení.

Dolby Vision

Ve srovnání se standardním obrazem technologie Dolby Vision zobrazuje až 40× jasnější barvy a 10× tmavší černé odstíny. Výsledkem je realistický obraz, který vás naprosto pohltí.

DTS listen

Prostorová technologie DTS listen se postará o pohlcující zvukový zážitek s bohatším a hlubším zvukem, který povýší prožitek ze sledování filmů či hraní her na novou úroveň.

PVR USB

Díky osobnímu videorekordéru můžete nahrávat pořady na externí USB disk se zachováním nejvyšší kvality obrazu a zvuku. Vaše oblíbené filmy či seriály snadno spustíte ze záznamu či můžete dokonce pozastavit živé vysílání.

App Store

Pomocí App Store můžete do televizoru stáhnout spoustu užitečných aplikací pro streamování obsahu, přehrávání multimédií, hraní her či zobrazení aktuálního zpravodajství.

USB player

Integrovaný USB player poskytuje flexibilní řešení pro prohlížení fotografií, poslech hudby nebo přehrávání oblíbených filmů v 4K kvalitě prostřednictvím USB konektoru.

Hotelový mód

Pro použití televizoru v hotelích či penzionech je k dispozici tzv. hotelový mód, který umožní omezit některé funkce pro hotelové hosty jako je např. ladění programů či omezení hlasitosti. 

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 65 " (165,1 cm)

Obrazovka

Podsvícení Direct LED
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px
Index zpracování obrazu 2 000 CMR
Obnovovací frekvence panelu 50 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR

Typ

Typ Smart TV
Technologie LCD LED
Operační systém Vidaa

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Multimediální funkce

Multimediální funkce WiFi , DLNA , HbbTV , Webový prohlížeč , Přehrávání z USB , Bluetooth , Chytrý ovladač , Základní hotelový mód
SMART funkce Párování s mobilním zařízením
Aplikace YouTube, NETFLIX, Voyo

Modelový rok

Modelový rok 2019

Barva

Barva Stříbrná

Vstupy/výstupy

Grafické vstupy HDMI 2.0, Kompozitní
HDMI 3 ×
Ostatní vstupy/výstupy USB 2.0, Digitální optický/Digitální audio výstup, LAN, CI / CI+ slot
USB 2 ×

Zvuk

Rozměry a hmotnost

Hmotnost 19,8 kg
Šířka 144,6 cm
Výška 87,9 cm
Hloubka 25,2 cm
Výška bez podstavce 83,3 cm
Hloubka bez podstavce 7,6 cm
VESA uchycení 400×200 mm

Spotřeba

Třída energetické účinnosti A

Lokalizační hláška UK

Kód:  HIS020t6e
Záruka: 36 měsíců
Prod. číslo:  H65B7500
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9