65" JVC LT-65VAQ6235
+ 42 měsíců záruka po registraci
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 85 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Screen size and resolution
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10+, Dolby Vision
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2022
Application
Czech apps Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly
Slovak apps Skylink Live TV, SledováníTV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, DLNA
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 85.5 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 124.7 cm
VESA mounting 400×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 36 W
Audio formats DTS Virtual:X, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Built-in audio Subwoofer
Package contents
Control in package Classic
Code:  WJV065w6b0
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" JVC LT-65VAQ6235
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" JVC LT-65VAQ6235