Obnovit stránku

65" LG SIGNATURE OLED65W7V

B
-9%
Skladem 3 ks
219 990 Kč
199 990 Kč
165 281 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

Jednoduchá, ale dokonalá

Picture on Wall design úročí nejnovější technologie. S nejnovější zobrazovací technologií OLED dostanete jen to nejlepší, ať už se na to podíváte z jakéhokoliv úhlu. Servíruje obraz s jemností 4K rozlišení, pokročilým stupňováním HDR a širokým úhlem pohledu pro neuvěřitelně kontrastní barvy, kterým se běžné televize ani zdaleka nepřibližují.

Splyne se stěnou

LG SIGNATURE OLED je natolik tenká, že dokonale přiléhá ke zdi a takřka s ní splyne. Nevytváří tak žádné stíny a vypadá jako okno do jiného světa. Budete mít pocit, jako by vše bylo nádherně reálné.

Sladěný design

Kvůli minimální tloušťce nebylo možné televizor vybavit zvukovou aparaturou, což výrobce vyřešil kvalitním soundbarem s 4.2 kanálovou reprodukcí. Unikátní konstrukce reproduktorů směřující směrem vzhůru odráží zvuk od stropu, čímž vytváří dokonalý prostorový efekt.

Špičkový obraz

Dokonalé barvy vyniknou pouze na dokonale černém pozadí. Poznejte kvalitu obrazu, jež uspokojí i ty nejvyšší nároky expertů.

Unikátní technologie stmívání pixelů zajistí zobrazení dokonalé černé bez jakéhokoli úniku světla a nabízí neomezený kontrastní poměr. Proto LG OLED televizory umožňují dokonalou reprodukci černých odstínů a dávají vyniknout všem dokonalým barvám v jejich plné kráse. Užijte si více než miliardu zářivých barev vytvořených 10bitovým panelem.

Zážitek jako v kině - přímo u vás doma

Televizory řady W7 jsou vůbec prvními televizory svého druhu, které podporují oba formáty Dolby Vision™ a Dolby Atmos®. Výsledek této kombinace je dokonalý - vynikající kvalita obrazu a zvuku vám umožní si v pohodlí domova vychutnat prémiový zážitek.

Active HDR překoná všechny běžné formáty

Nechybí ani podpora prémiového obsahu HDR včetně formátu Dolby Vision™, dokonce je kompatibilní s obecnými formáty HDR10 a HLG. Technologie Active HDR vyvinutá přímo společností LG optimalizuje kvalitu každé scény obsahu HDR, abyste si mohli vychutnat působivější a věrnější vizuální zážitek.

Televizor W7 s podporou obsahu HDR ve formátu Dolby Vision™ zpracovává dynamická metadata v každém snímku a přináší vizi režiséra do vašeho obývacího pokoje. Pro formáty HDR10 a HLG používá LG exkluzivní technologii zpracování. Zásluhou dynamických dat vytvořených touto technologií pro každou scénu zvlášť je obsah zobrazen v lepší kvalitě.

DOLBY ATMOS® – dokonalý zvuk

Technologie Dolby Atmos® vytváří trojrozměrnou zvukovou kulisu, která vás zcela obklopí jedinečným prostorovým zvukem každého objektu.

Dolby Atmos® vtáhne vás i každého dalšího diváka do děje prostřednictvím mimořádně věrného prostorového zvuku, který se line všude kolem vás. Tato technologie představuje systém prostorového zvuku, jenž zajišťuje pohyb zvuku podle objektů v obraze. Při detailním zkoumání se vám tak bude zdát, že se zvuk šíří všemi směry – nahoru, dolů, doleva a doprava. V podstatě se jedná o plný prostorový zvuk.

V harmonii s vaším životním stylem

Zapomeňte na velké objemné televizory, které jste vlastnili do této doby. Nová OLED TV řady W7 od společnosti LG nesplyne pouze s vaší zdí v obývacím pokoji, ale také s vaším životním stylem.

Rozhraní webOS 3.5 - nekonečný zdroj zábavy

Přístup k internetu, přehrávání filmů a hudby a oblíbené služby jako je Netflix a Amazon, to vše máte nyní na dosah ruky. Jednoduchá navigace prostřednictvím magického ovládače (Magic Remote) umožní pohodlnou komunikaci s televizorem pomocí kurzoru, klikání a rolování na obrazovce. Pro větší komfort můžete jednotlivé funkce ovládat i hlasovými příkazy.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Úhlopříčka 65 " (165cm)
Typ Smart TV
Operační systém WebOS 3.5
Typ tuneru DVB-T2 - HEVC, DVB-S2, DVB-C
Multimediální funkce Vestavěné WiFi, DLNA, Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Webový prohlížeč, Bluetooth, Herní režim (GAME MODE), Chytrý ovladač
Barva Černá
Maximální rozlišení 3840 × 2160 Mpx
Podsvícení OLED
Dynamický rozsah HDR
Grafické vstupy HDMI 2.0
HDMI 4 ×
Ostatní vstupy/výstupy USB 2.0, USB 3.0 (3.1 gen1), Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, LAN
USB 3 ×
Třída energetické účinnosti B
Hmotnost 4,54 kg
Výška bez podstavce 82,5 cm
Hloubka bez podstavce 0,39 cm
Kód:  WK607w7
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  OLED65W7V
Odkazy: Stránky výrobce (CZ)