65" Samsung QE65QN80F
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Buy with code ALZADNY20
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 546,- monthly
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology Mini LED
Backlight Mini LED
Other screen features HDR, Local dimming
Operating system Tizen OS
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian, English, French, Italian, Spanish
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, MAGENTA TV, Rakuten TV
Czech apps Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Kuki, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, Kuki, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Bixby
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan, Hotel Mode, PIP (Picture In Picture)
SMART functions HbbTV, Voice control, ECO mode
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Apple AirPlay2, DLNA
WiFi standards WiFi 5
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 4 ×
Audio connectors Digital optical output
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+ 1.4
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 144.65 cm
TV height 88.63 cm
TV depth 27.94 cm
TV weight 23.7 kg
Height without stand 82.93 cm
Depth without stand 4.66 cm
Base width / leg spacing 31.43 cm
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Titanium
Audio
Speaker performance 30 W
Audio formats Dolby Atmos, Dolby Digital Plus
Other audio features Motion-tracking sound, Audio calibration, Separate headphone volume control
Package contents
Control in package Smart with solar charging
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 101 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 275 W
Typical power consumption 101 W
Power outlet type
Code:  WR174o8
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65QN80F
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN80F
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN80F
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65QN80F