Obnovit stránku

65" Sony Bravia OLED XR-65A90J

+ BRAVIA CORE na 24 měsíců + 10 filmů zdarma
5 3 hodnocení
Garance nejlepší ceny
68 090,-
bez DPH 56 273,-

65" Sony Bravia OLED XR-65A90J

Inteligentní TV Sony Bravia XR-65A90J vás vtáhne do děje plným zvukem a detailním 4K rozlišením na skvostném OLED panelu

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony Bravia XR-65A90J se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 65" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony Bravia XR-65A90J je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony Bravia XR-65A90J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází celkem ze čtyř reproduktorů televize Sony Bravia XR-65A90J, a to konkrétně v konfiguraci 20 + 20 + 10 + 10 W. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Užijte si obrovské množství filmů v nejlepší kvalitě díky technologii BRAVIA XR

Při zakoupení televizoru Sony Bravia XR-65A90J si využitím kreditů BRAVIA CORE můžete vybrat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level a mnoha dalších. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si užijete ohromující obraz s vynikající kvalitou zvuku. Koupí televize Sony Bravia XR-65A90J získáte 10 filmových kreditů společně s 24měsíčním předplatným. Využitím jednoho kreditu získáte přístup k jednomu filmu. Více informací naleznete na stránkách Sony.

Hlavní parametry služby

 • Unlimited streaming (0 kreditů) – jedná se o výběr 100 filmů bez nutnosti aplikace kreditu limitovaný na 24 měsíců
 • Movies to redeem (1 film = 1 kredit) – databáze 300 filmů, která se bude do budoucna rozšiřovat
 • IMAX enhanced (0 nebo 1 kredit) – jedná se o vylepšený formát filmu
 • Studio Access (0 kreditů) – behind the scenes obsah bez nutnosti aplikace kreditu
 • Technologie Pure Stream dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním 30-80 Mb/s (nutnost vlastnit kvalitní a plynulé internetové připojení)

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony Bravia XR-65A90J

 • Televize má 65" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony Bravia XR-65A90J využívá skvostný OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz
 • O kvalitní ozvučení se postarají 60W reproduktory a technologie Dolby Atmos (čtyři reproduktory v konfiguraci 20 + 20 + 10 + 10 W)
 • Sony Bravia XR-65A90J využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony Bravia XR-65A90J podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony Bravia XR-65A90J jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony Bravia XR-65A90J se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony Bravia XR-65A90J ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony Bravia XR-65A90J zprostředkuje neuvěřitelně hluboký, přirozený, detailní obraz plný barev, který bude vypadat maximálně realisticky. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s OLED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony Bravia XR-65A90J vysoce realistický kontrast s čistou, hlubokou černou a neskutečným jasem.

Sony Bravia XR-65A90J

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí mnohem jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony Bravia XR-65A90J dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-65A90J reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony Bravia XR-65A90J dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony Bravia XR-65A90J zřetelný a plynulý.

Sony Bravia XR-65A90J rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

Chytrá televize Sony Bravia XR-65A90J má celkem čtyři kvalitní reproduktory o celkovém výkonu 60 W, které vytvářejí pohlcující zvuk ve spoluprací s procesorem Cognitive Processor XR. Díky tomu uslyšíte zvuk jako nikdy předtím, jelikož nyní bude mnohem zřetelnější, a to ať sledujete cokoliv. Televize Sony Bravia XR-65A90J poskytne dokonale sladěný obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony Bravia XR-65A90J doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony Bravia XR-65A90J

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony Bravia XR-65A90J využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony Bravia XR-65A90J zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-65A90J hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony Bravia XR-65A90J požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony Bravia XR-65A90J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony Bravia XR-65A90J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony Bravia XR-65A90J. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony Bravia XR-65A90J využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-65A90J využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony Bravia XR-65A90J se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony Bravia XR-65A90J šetří životní prostředí

Komponenty televizoru Sony Bravia XR-65A90J jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu SORPLAS, který má v sobě vysoký podíl již recyklovaného plastu. 

Sony Bravia XR-65A90J má nastavitelný stojan Prestige

Chytrou televizi Sony Bravia XR-65A90J umístíte bez problémů kamkoliv, a to nejen díky kompatibilitě s VESA 300 × 300 mm, ale hlavně díky preciznímu stojanu Prestige. Stojan televize je nastavitelný ve třech směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
 • nastavení pro soundbar
Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J má minimální okraje

Televize Sony Bravia XR-65A90J má naprosto minimální okraje, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Sony Bravia XR-65A90J

Znamenitý design ze všech úhlů pohledu

Šikovně umístěné držáky skryjí veškerou kabeláž, která vede do nebo z televize Sony Bravia XR-65A90J. Televize tak bude vypadat dobře ze všech úhlů.

Sony Bravia XR-65A90J

Prémiové podsvícené dálkové ovládání

Dálkový ovladač televizoru Sony Bravia XR-65A90J je vyroben z broušeného hliníku, což mu dodává prémiový vzhled. Podsvícená tlačítka zajistí pohodlnou manipulaci i v tmavé místnosti.

Chytrá televize Sony Bravia XR-65A90J optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony Bravia XR-65A90J disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony Bravia XR-65A90J.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony Bravia XR-65A90J umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony Bravia XR-65A90J.

Sony Bravia XR-65A90J

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony Bravia XR-65A90J má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony Bravia XR-65A90J věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony Bravia XR-65A90J

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony Bravia XR-65A90J podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony Bravia XR-65A90J

Sony Bravia XR-65A90J má skvělý kontrast

XR OLED Contrast Pro zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, který umožní vyniknout ostrým detailům.

Sony Bravia XR-65A90J

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony Bravia XR-65A90J na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Šířka 150,2 cm
Výška 83,4 cm
Hloubka 31,7 cm
Výška bez podstavce 83,3 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 150 cm
Hmotnost 24,6 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 65 " (165,1 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD

Obrazovka

Technologie OLED
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Android TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, Kodi, Steam Link, OKTAGON TV

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

Herní funkce

Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, Miracast
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 60 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 138 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 156 kWh/1000h
Kód:  WS7911b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR65A90JAEP
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB07