Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

75" Sony Bravia XR-75X90J

60 399 Kč
49 999 Kč
41 321 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

75" Sony Bravia XR-75X90J

Inteligentní TV Sony Bravia XR-75X90J využívá podsvícení Full Array LED a vtáhne vás do děje plným zvukem a detailním 4K rozlišením

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony Bravia XR-75X90J se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 75" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony Bravia XR-75X90J je využití podsvícení Full Array LED. K internetu televizi Sony Bravia XR-75X90J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z 20W reproduktorů televize Sony Bravia XR-75X90J. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Užijte si obrovské množství filmů v nejlepší kvalitě díky technologii BRAVIA XR 

Při zakoupení televizoru Sony Bravia XR-75X90J si využitím kreditů BRAVIA CORE můžete vybrat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level a mnoha dalších. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si užijete ohromující obraz s vynikající kvalitou zvuku. Koupí televize Sony Bravia XR-75X90J získáte 5 filmových kreditů společně s 12měsíčním předplatným. Využitím jednoho kreditu získáte přístup k jednomu filmu. Více informací naleznete na stránkách Sony.

Hlavní parametry služby

 • Unlimited streaming (0 kreditů) – jedná se o výběr 100 filmů bez nutnosti aplikace kreditu limitovaný na 12 měsíců
 • Movies to redeem (1 film = 1 kredit) – databáze 300 filmů, která se bude do budoucna rozšiřovat
 • IMAX enhanced (0 nebo 1 kredit) – jedná se o vylepšený formát filmu
 • Studio Access (0 kreditů) – behind the scenes obsah bez nutnosti aplikace kreditu
 • Technologie Pure Stream dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním 30-80 Mb/s (nutnost vlastnit kvalitní a plynulé internetové připojení)

Klíčové vlastnosti chytré TV Sony Bravia XR-75X90J

 • Televize má 75" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony Bravia XR-75X90J disponuje funkcí lokálního stmívání Full Array LED
 • O kvalitní ozvučení se postarají 20W reproduktory a technologie Dolby Atmos
 • Sony Bravia XR-75X90J využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony Bravia XR-75X90J podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony Bravia XR-75X90J jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony Bravia XR-75X90J se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony Bravia XR-75X90J ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony Bravia XR-75X90J zprostředkuje neuvěřitelně hluboký, přirozený, detailní obraz plný barev, který bude vypadat maximálně realisticky. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s Full Array LED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony Bravia XR-75X90J opravdu realistický obraz plný detailů a věrným kontrastem.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-75X90J reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony Bravia XR-75X90J

Realistická hloubka obrazu

Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí mnohem jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony Bravia XR-75X90J dechberoucí kontrast.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony Bravia XR-75X90J dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony Bravia XR-75X90J zřetelný a plynulý.

Sony Bravia XR-75X90J rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

Kvalitní 20W reproduktory chytré televize Sony Bravia XR-75X90J vytvářejí pohlcující zvuk ve spoluprací s procesorem Cognitive Processor XR. Díky tomu uslyšíte zvuk jako nikdy předtím, jelikož nyní bude mnohem zřetelnější, a to ať sledujete cokoliv. Televize Sony Bravia XR-75X90J poskytne dokonale sladěný obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony Bravia XR-75X90J doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony Bravia XR-75X90J

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony Bravia XR-75X90J využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony Bravia XR-75X90J zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-75X90J hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony Bravia XR-75X90J požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony Bravia XR-75X90J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony Bravia XR-75X90J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony Bravia XR-75X90J. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony Bravia XR-75X90J využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-75X90J využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony Bravia XR-75X90J se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J má nastavitelný stojan

Stojan v designovém provedení lze nastavit podle vašeho vkusu. Univerzální stojan televize Sony Bravia XR-75X90J je nastavitelný ve dvou směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
Sony Bravia XR-75X90J

Zarovnaný povrch poskytne podmanivý pocit ze sledování

Obrazovka televize Sony Bravia XR-75X90J je uchycená v mimořádně tenkém rámečku, takže se můžete soustředit na to, co je podstatné - na obraz.

Sony Bravia XR-75X90J

Televize Sony Bravia XR-75X90J stojí na skvěle vypadajícím stojanu

Stojan televize je vyroben z hliníku a byl navržen tak, aby skvěle ladil s televizí Sony Bravia XR-75X90J a rovněž s interiérem místnosti.

Chytrá televize Sony Bravia XR-75X90J optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony Bravia XR-75X90J disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony Bravia XR-75X90J.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony Bravia XR-75X90J umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony Bravia XR-75X90J.

Sony Bravia XR-75X90J

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony Bravia XR-75X90J má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony Bravia XR-75X90J věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony Bravia XR-75X90J

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony Bravia XR-75X90J podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony Bravia XR-75X90J

Sony Bravia XR-75X90J má skvělý kontrast

Televize Sony Bravia XR-75X90J oplývá technologií XR Contrast Booster 5, která přesně vyvažuje světelný výkon na celé obrazovce. Díky tomu budou světle oblasti světlejší a tmavé zase tmavší. To poskytne celému obrazu televize Sony Bravia XR-75X90J opravdovou hloubku.

Sony Bravia XR-75X90J

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony Bravia XR-75X90J na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Rozměry a hmotnost

Šířka 167,5 cm
Výška 104 cm
Hloubka 41 cm
Výška bez podstavce 96,2 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 133 cm
Hmotnost 34,5 kg
VESA uchycení 300×300

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 75 " (190,5 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD

Obrazovka

Technologie LED
Podsvícení Direct LED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR, Local Diming
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediální funkce

Multimediální funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Kodi, Apple TV

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth , Párování s mobilním zařízením , Apple AirPlay 2 , Miracast
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W
Kód:  WS7912
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR75X90JAEP
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB03