Obnovit stránku

77" Sony Bravia OLED XR-77A80K

Doručení na
prodejnu zdarma
Vyneseme. Namontujeme na zeď. Vyber si čas.
Info
Garance nejlepší ceny
Zlevněno -6 %
74 990,- 79 999,-

77" Sony Bravia OLED XR-77A80K

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-77A80K nabídne velkolepý obraz na OLED panelu a strhující zvuk

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony BRAVIA XR-77A80K se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 77" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony BRAVIA XR-77A80K je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony BRAVIA XR-77A80K připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 50 W. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony BRAVIA XR-77A80K

 • Televize má 77" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm
 • Sony BRAVIA XR-77A80K využívá skvostný OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz
 • Mimořádně kvalitní ozvučení včetně technologie Dolby Atmos
 • Sony BRAVIA XR-77A80K využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony BRAVIA XR-77A80K podporuje hlasové ovládání
 • Komponenty televize Sony BRAVIA XR-77A80K jsou vyrobeny z recyklovaného plastu
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony BRAVIA XR-77A80K se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony BRAVIA XR-77A80K ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony BRAVIA XR-77A80K zprostředkuje obraz s realisticky působící hloubkou. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s OLED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony BRAVIA XR-77A80K vysoce realistický obraz s čistou černou.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast upravuje jas a zobrazí jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony BRAVIA XR-77A80K dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony BRAVIA XR-77A80K reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony BRAVIA XR-77A80K dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony BRAVIA XR-77A80K ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony BRAVIA XR-77A80K zřetelný a plynulý.

Reproduktorem je přímo celá obrazovka

Technologie Acoustic Surface Audio+ vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor pomocí měničů. Uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce. Díky dokonalé harmonii obrazu a zvuku vzniká opravdu hluboký zážitek.

Sony BRAVIA XR-77A80K nabídne výjimečně sytou černou

Technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v panelu TV Sony BRAVIA XR-77A80K se stará o to, aby jste viděli dokonalé barvy a kontrast ve světlých oblastech – a vy si můžete vychutnat scény a mimořádně sytou černou a špičkový jas. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.

Kamera BRAVIA CAM jako samostatně dokoupitelné příslušenství

Díky kameře BRAVIA CAM budete doma vždy na tom nejlepším místě ke sledování. Ta totiž pozná, kde sedíte, a odpovídajícím způsobem nastaví optimální obraz i zvuk. K dispozici je také ovládání gesty a další funkce a možnosti, které čekají, až je objevíte.

Sony BRAVIA XR-77A80K rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

S technologií Acoustic Surface Audio+ zvuk vychází z obrazovky Sony BRAVIA XR-77A80K. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Sony Bravia XR-77A80K sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony BRAVIA XR-77A80K doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony BRAVIA XR-77A80K využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-77A80K zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony BRAVIA XR-77A80K hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony BRAVIA XR-77A80K požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony BRAVIA XR-77A80K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony BRAVIA XR-77A80K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony BRAVIA XR-77A80K. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony BRAVIA XR-77A80K využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-77A80K využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony BRAVIA XR-77A80K se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony BRAVIA XR-77A80K šetří životní prostředí

Vybrané komponenty televizoru Sony BRAVIA XR-77A80K jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu. A díky speciální technologii podsvícení je i během provozu citelně nižší spotřeba elektrické energie.

Moderní dálkový ovladač

Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.

Pořádejte videokonference přes Sony Bravia XR-77A80K

Komunikujte na dálku přes velkou televizní obrazovku a užijte si realističtější komunikaci přímo ve vašem obývacím pokoji. Díky podpoře aplikací Zoom for TV a Google Meet se přes televizi Sony Bravia XR-77A80K propojenou s kamerou BRAVIA CAM snadno připojíte k videokonferenci, ať už budete komunikovat s rodinou, přáteli nebo kolegy ze zaměstnání. BRAVIA CAM navíc sama rozpozná, jak daleko se od televizoru nacházíte, a přizpůsobí vzdálenosti nastavení obrazu a zvuku.

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-77A80K umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K má nastavitelný stojan Prestige

Chytrou televizi Sony BRAVIA XR-77A80K umístíte bez problémů kamkoliv, a to nejen díky kompatibilitě s VESA 300 × 300 mm, ale hlavně díky hliníkovému stojanu. Ten je nastavitelný ve třech směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
 • nastavení pro soundbar
Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K má minimální okraje

Televize Sony BRAVIA XR-77A80K má naprosto minimální kovový rámeček, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Prémiový hliníkový stojan

Vrstvený hliníkový stojan byl navržen tak, aby ladil jak s televizí Sony BRAVIA XR-77A80K, tak i s vaším interiérem.

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-77A80K optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony BRAVIA XR-77A80K disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony BRAVIA XR-77A80K.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony BRAVIA XR-77A80K umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony BRAVIA XR-77A80K.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony BRAVIA XR-77A80K má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony BRAVIA XR-77A80K věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-77A80K podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Sony BRAVIA XR-77A80K má skvělý kontrast

XR OLED Contrast zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všechny detaily budou zřetelné i v oblastech s tmavými stíny či odlesky.

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-A83K

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony BRAVIA XR-77A80K na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 77 " (195,58 cm)
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2022

Aplikace | SMART funkce

Aplikace YouTube, NETFLIX, Disney+, Prima+, SkyShowtime, Apple TV, Amazon Prime Video, OKTAGON TV
SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Kompatibilita s hlasovým asistentem Google Assistant

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor, Calman Ready

Herní funkce

Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, Miracast, Chromecast
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, Digitální optický/Digitální audio výstup
HDMI 4 ×
USB 2 ×
Možnosti napájení AC 220-240V

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C, Duální

Rozměry a hmotnost

Šířka 172,2 cm
Výška 102,4 cm
Hloubka 38,9 cm
Výška bez podstavce 99,8 cm
Hloubka bez podstavce 5,4 cm
Hmotnost 38,66 kg

Barva

Barva Černá

Zvuk

Zabudované audio Subwoofer

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 121 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 142 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

Barva

Barva Černá
Kód:  WS7913bx
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR77A80KAEP
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB06