Obnovit stránku

77" Sony Bravia OLED XR-77A83K

5 1 hodnocení
Doprava
zdarma
Vyneseme. Namontujeme na zeď. Vyber si čas.
Info
Garance nejlepší ceny
74 990,-

77" Sony Bravia OLED XR-77A83K

Doporučené k tomuto modelu

Inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K nabídne velkolepý obraz na OLED panelu a strhující zvuk

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony BRAVIA XR-75A83K se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 75" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony BRAVIA XR-75A83K je využití OLED panelu. K internetu televizi Sony BRAVIA XR-75A83K připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Acoustic Surface Audio+, Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z reproduktorů o celkovém výkonu 50 W. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 300 × 300 mm.

Klíčové vlastnosti chytré OLED TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Televize má 75" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením

Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 300 × 300 mm

Sony BRAVIA XR-75A83k využívá skvostný OLED panel poskytují bezkonkurenční obraz

Mimořádně kvalitní ozvučení včetně technologie Dolby Atmos

Sony BRAVIA XR-75A83K využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací

Výhodou televize Sony je i podpora Google TV

Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady

Integrované 16GB úložiště pro aplikace aj.

K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení

K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu

Televizi Sony BRAVIA XR-75A83K podporuje hlasové ovládání

Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Přednosti inteligentní TV Sony BRAVIA XR-75A83K

Úžasná hloubka obrazu, která nemá obdoby

Technologie XR Contrast upravuje jas a zobrazí jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony BRAVIA XR-75A83K dechberoucí kontrast. U OLED panelu nehrozí, že byste přišli i o sebemenší detaily kvůli stínům nebo přehnanému jasu.

Sony BRAVIA XR-75A83K zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony BRAVIA XR-75A83K reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony BRAVIA XR-75A83K zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony BRAVIA XR-75A83K dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-75A83K sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony BRAVIA XR-75A83K doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony BRAVIA XR-75A83K využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony BRAVIA XR-75A83K zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-75A83K zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Skvělé provedení Sony BRAVIA XR-75A83K

Sony BRAVIA XR-75A83K má nastavitelný stojan Prestige

Chytrou televizi Sony BRAVIA XR-75A83K umístíte bez problémů kamkoliv, a to nejen díky kompatibilitě s VESA 300 × 300 mm, ale hlavně díky hliníkovému stojanu. Ten je nastavitelný ve třech směrech:
– standardní nastavení při soustředění se na obraz– úzké nastavení je zase ideální pro menší police– nastavení pro soundbar

Sony BRAVIA XR-75A83K má minimální okraje

Televize Sony BRAVIA XR-75A83K má naprosto minimální kovový rámeček, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Prémiový hliníkový stojan

Vrstvený hliníkový stojan byl navržen tak, aby ladil jak s televizí Sony BRAVIA XR-75A83K, tak i s vaším interiérem.

Sony BRAVIA XR-75A83K

 

Uvnitř televize Sony BRAVIA XR-75A83K se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony BRAVIA XR-75A83K ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Sony BRAVIA XR-75A83K ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony BRAVIA XR-75A83K zřetelný a plynulý.

Reproduktorem je přímo celá obrazovka

Technologie Acoustic Surface Audio+ vytváří z obrazovky vícekanálový reproduktor pomocí měničů. Uslyšíte zvuk, který bude naprosto dokonale ladit s děním na obrazovce. Díky dokonalé harmonii obrazu a zvuku vzniká opravdu hluboký zážitek.

Sony BRAVIA XR-75A83K nabídne výjimečně sytou černou

Technologie XR OLED Contrast Pro obsažená v panelu TV Sony BRAVIA XR-75A83K se stará o to, aby jste viděli dokonalé barvy a kontrast ve světlých oblastech – a vy si můžete vychutnat scény a mimořádně sytou černou a špičkový jas. Ve spojení s procesorem Cognitive Processor XR vylepšuje obraz stejným způsobem, jakým zaostřuje lidské oko, takže nepřijdete o žádný detail v zářivých jasech ani v temných stínech.

České a slovenské aplikace na jednom místě

Operační systém Google TV u Sony Bravia XR-75A83K umožňuje přímé stažení oblíbených placených i neplacených českých a slovenských aplikací do televizoru bez nutnosti vlastnit set-top box. Odemkněte bohatý filmový a seriálový obsah na O2 TV, Voyo, iVysílání, Orange TV, Magio GO, Vodafone TV, iPrima a Magenta TV na několik kliknutí.

Sony BRAVIA XR-75A83K rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

S technologií Acoustic Surface Audio+ zvuk vychází z obrazovky Sony BRAVIA XR-75A83K. Tři zadní měniče vibrují a vytvářejí akustiku, která se pohybuje společně s obrazem. Dva měniče po stranách zvyšují kvalitu vysokých tónů a zajišťují zřetelné dialogy. Levý a pravý subwoofer zvýrazňují basy, takže i doma uslyšíte pohlcující zvuk.

Sony BRAVIA XR-75A83K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony BRAVIA XR-75A83K podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony BRAVIA XR-75A83K. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony BRAVIA XR-75A83K využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-75A83K využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony BRAVIA XR-75A83K se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony BRAVIA XR-75A83K šetří životní prostředí

Vybrané komponenty televizoru Sony BRAVIA XR-75A83K jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu. A díky speciální technologii podsvícení je i během provozu citelně nižší spotřeba elektrické energie.

Moderní dálkový ovladač

Přepracovaný dálkový ovladač nabízí pohodlné ovládání ve dne i v noci. Nové prémiové dálkové ovládání se vyznačuje snadným použitím díky zjednodušeným tlačítkům a podsvícení, takže vše zřetelně uvidíte i za šera. Díky kompaktnímu hliníkovému provedení má tento dálkový ovladač vytříbený vzhled a současně se pohodlně drží v ruce.

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-75A83K optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Sony

Sony BRAVIA XR-75A83K využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony BRAVIA XR-75A83K umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony BRAVIA XR-75A83K.

Sony

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony BRAVIA XR-75A83K má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony

Sony BRAVIA XR-75A83K disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony BRAVIA XR-75A83K věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony BRAVIA XR-75A83K podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony BRAVIA XR-75A83K má skvělý kontrast

XR OLED Contrast zesiluje barvy a kontrast ve světlých místech obrazovky a zobrazení opravdu syté černé. Díky tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všechny detaily budou zřetelné i v oblastech s tmavými stíny či odlesky.

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony BRAVIA XR-75A83K na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 77 " (195,58 cm)
Maximální rozlišení 3840 × 2160 px

Obrazovka

Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Google TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2022

Aplikace | SMART funkce

Aplikace YouTube, NETFLIX, Disney+, Prima+, SkyShowtime, Canal+, SledovaniTV, Apple TV, Amazon Prime Video, OKTAGON TV
SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání gesty, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Kompatibilita s hlasovým asistentem Google Assistant

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor, Calman Ready

Herní funkce

Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate)

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, Miracast, Chromecast
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, Digitální optický/Digitální audio výstup
HDMI 4 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C, Duální

Rozměry a hmotnost

Šířka 172,2 cm
Výška 102,4 cm
Hloubka 38,9 cm
Výška bez podstavce 99,8 cm
Hloubka bez podstavce 5,4 cm
Hmotnost 38,66 kg
VESA uchycení 300×300

Barva

Barva Černá

Zvuk

Zabudované audio Subwoofer

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 121 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 142 kWh/1000h

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko

3D/AR

3D/AR 3D model + AR model v Android aplikaci, 3D model + AR model v iOS aplikaci

Barva

Barva Černá
Kód:  WS7913b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR77A83KAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16