Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

85'' Sony Bravia KD-85XH9505

99 999 Kč
92 990 Kč
76 851 Kč bez DPH
Garantujeme nejlepší cenu

85'' Sony Bravia KD-85XH9505

Full Array LED Android TV Sony Bravia KD-85XH9505 vám poskytne nádherný obraz a prostorový zvuk

Sony Bravia KD-85XH9505 se pyšní úhlopříčkou 215 cm, na které zobrazí obsah s podporou úchvatného 4K rozlišení. O věrné podání nejrůznějších barevných odstínů se postará standard HDR10 a propracovaný TRILUMINOS displej. Televize disponuje řadou chytrých funkcí, díky kterým bude nejen její sledování, ale i ovládání, naprosto přirozený a skvělý zážitek. Sony Bravia KD-85XH9505 je kompatibilní s VESA, takže ji můžete klidně připevnit na stěnu. Ať už bude stát, nebo viset, díky svému designu s čistými liniemi a minimálními rámečky vkusně doplní jakýkoli interiér. Sony Bravia KD-85XH9505 má v sobě zabudované 20W reproduktory s ryzím, plnohodnotným zvukem. Díky systému Android budete mít k dispozici řadu šikovných aplikací. Sony Bravia KD-85XH9505 je ideálním televizorem pro systém PlayStation.

Klíčové vlastnosti Full Array TV Sony Bravia KD-85XH9505

 • Úchvatné 4K rozlišení
 • Úhlopříčka 215 cm
 • Moderní a elegantní design s tenkými rámečky
 • Kvalitní 20W reproduktory
 • Podpora nejrůznějších video formátů
 • Jednoduché připojení vašeho chytrého telefonu nebo USB k televizi
 • Přímé podsvícení Full Array LED
 • Vysoký dynamický rozsah HDR10
 • 4 zvukové režimy (Standardní, Hudba, Kino, Sport)
 • Prostorový zvuk DTS (digitální prostorový zvuk)
 • Podpora Dolby Atmos
 • Dolby Video, HLG
 • Dynamické vylepšení kontrastu a barev
 • X-Motion Clarity (100 Hz)
 • Připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo kabelu
 • Kompatibilita s VESA
 • Bluetooth 4.2
 • Vestavné úložiště 16 GB

Přednosti Full Array Android TV Sony Bravia KD-85XH9505

Sony Bravia XH95

Živý obraz se skvělým kontrastem

Kombinace vysokého rozlišení, moderního procesoru a vyspělého displeje vám zajistí maximální zážitek ze sledování.

Sony Bravia XH95

Prvotřídní zvukové podání

Výškové reproduktory slouží k umístění zvuku vzhledem k obrazovce. Díky tomu uslyšíte vyladěný zvuk ze správné části scény.

Sony Bravia XH95

Propracovaný design

Úzký rámeček televize Sony Bravia KD-85XH9505 vás nijak nebude rušit, takže se můžete pouze soustředit na přehrávaný obsah.

Nebudete ochuzeni byť o jediný detail

Televize Sony Bravia KD-85XH9505 disponuje moderním procesorem, který se nachází i v 8K televizorech. Tento procesor analyzuje data a postará se tak o zvýšení kontrastu v každé scéně, díky čemuž uvidíte nepřeberné množství detailů.

Sony Bravia KD-85XH9505 vám zprostředkuje realistický kontrast

Full Array LED je speciální technologie, která využívá zóny LED diod s nezávislým rozsvícením. Takto televize může zobrazit světlejší světlá místa a ještě tmavší tmavá místa. Díky tomu bude kontrast mnohem realističtější. Technologie X-tended Dynamic Range™ PRO pak ještě upravuje jas, aby televize Sony Bravia KD-85XH9505 mohla zobrazit více odlesků a hlubší černou ve stínech.

Sony Bravia XH95

Špičkový panel LCD sahající až k okrajům

Sony Bravia XH95

Běžné podsvícení Full Array LED

Sony Bravia XH95

Full Array LED a X-tended Dynamic Range od Sony

Vylepšení objektů pomocí HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize Sony Bravia KD-85XH9505 a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Užijte si i ten nejtitěrnější detail díky 4K rozlišení

Sony Bravia KD-85XH9505 má ve své výbavě moderní procesor X1™ Ultimate, který analyzuje a zpracovává data, díky čemuž doplňuje 4K obraz o detaily a textury. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality™ PRO. Sony Bravia KD-85XH9505 disponuje technologií Object-based Super Resolution, která se postará a věrné zobrazení textur objektů.

S TV Sony Bravia KD-85XH9505 odhalíte svět barev

Televize Sony má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce televize Sony Bravia KD-85XH9505 doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

I svižné scény mohou být čisté a jasné

Sony Bravia KD-85XH9505 má k dispozici technologii X-Motion Clarity™,  díky které bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technologie jednotlivě kontroluje snímky a upravuje jeho jas, aby vám nic neuniklo.

Spolupráce Dolby Vision s HDR

Sony Bravia KD-85XH9505 disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů a seriálů. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé. 

Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut pro původní pořady streamovací služby Netflix. Díky tomu si na televizoru Sony Bravia LED KD-85XH9505 užijete obraz tak, jak jej zamýšleli autoři.

Dobré barevné podání ze všech stran

Ať už se na televizi díváte přímo nebo z úhlu, obraz uvidíte vždy ve stejných sytých barvách. Panel X-Wide Angle zajistí vždy věrné barevné podání.

Obklopte se kvalitním zvukem

Sony Bravia LED KD-85XH9505 má 20W reproduktory, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Acoustic Multi-Audio

Sony Bravia LED KD-85XH9505 disponuje dvěma výškovými reproduktory, které slouží k polohování zvuku v zadní části televizoru. Díky tomu může zvuk přesně následovat pohyb na obrazovce a dodat to správné ozvučení.

Sony Bravia XH9505

Běžný kulatý reproduktor

Zvuk z běžných reproduktorů je dobrý, ale jedná se o rozměrné konstrukční řešení.

Sony Bravia XH9505

Tenký oválný reproduktor

Při snaze o zeštíhlení televize dochází ke snížení kvality zvuku.

Sony Bravia XH9505

Reproduktor X-Balanced Speaker

Sony Bravia LED KD-85XH9505 má speciální reproduktory, které vydávají skvělý zvuk, ale TV si zachová tenkou konstrukci.

Všudypřítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia KD-85XH9505 vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround zajistí multidimenzionální zvuk

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Technologie Voice Zoom

Sony Bravia KD-85XH9505 vám díky Voice Zoom umožní slyšet zcela zřetelně lidskou řeč, a to bez nutnosti zvyšovat hlasitost na ovladači. Tuto funkci využijete při sledování dokumentů nebo zpravodajství.

Ambientní optimalizace

Televize Sony Bravia KD-85XH9505 vám zajistí ideální zážitek ze sledování. Televize disponuje technologií, která se stará o optimalizaci obrazu a zvuku podle okolního prostředí. Pohodlně se usaďte a užijte si skvělou podívanou.

Přizpůsobení jasu vaší místnosti

Televize Sony Bravia KD-85XH9505 má zabudovaný světelný snímač, jež slouží k určení světelných podmínek ve vaší místnosti. Na základě naměřených hodnot chytrá televize Sony Bravia KD-85XH9505 automaticky upraví jas obrazovky tak, aby byl výsledný obraz vždy dokonalý.

Sony Bravia KD-85XH9505 přizpůsobí zvuk prostředí

Full Array LED TV Sony Bravia KD-85XH9505 je natolik chytrá, že dokáže přizpůsobit zvukový výstup vaší místnosti tak, abyste si mohli užít kvalitní ozvučení. Televize detekuje nejrůznější objekty, které by mohly pohlcovat zvuk, a reprodukuje zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Elegantní design doplní jakýkoli interiér

Sony Bravia KD-85XH9505 exceluje i po designové stránce. Televize se pyšní úzkým, čistým rámem, který vám umožní plně se soustředit na obrazovku. Díky svému vytříbenému designu televize Sony Bravia bez potíží splyne s vaším interiérem a vkusně jej doplní.

Sony Bravia XH95

Zapuštěný hliníkový povrch

Díky tomu se můžete zcela odevzdat dění na obrazovce.

Sony Bravia XH95

Nenápadný stojan

Stojan televize Sony Bravia KD-85XH9505 má dvě polohy, které lze využít - pro úzkou, nebo širokou montáž.

Sony Bravia XH95

Takřka neviditelné kabely

Televize Sony Bravia KD-85XH9505 má speciální držáky na kabely, které tak zůstanou úhledně ukryty. Díky tomu vypadá televize dobře ze všech úhlů.

Nebojte se promluvit

Sony Bravia KD-85XH9505 disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Android TV nabídne řadu aplikací

Probírejte se neskutečně širokou nabídkou aplikací, které vám Sony Bravia KD-85XH9505 umožní využít. Užijte si více radosti a zábavy s mnohem větší porcí aplikací.

Už nebudete muset čekat

Sony Bravia KD-85XH9505 spustí aplikace rychleji než kdy dříve - například Netflix naběhne až 3× rychleji než předtím.

Sony Bravia KD-85XH9505 podporuje funkce Apple AirPlay a Apple HomeKit

Díky funkci Apple AirPlay lze sdílet audio nebo video z vašeho iPhone, iPad nebo Mac přímo na obrazovku televize Sony Bravia KD-85XH9505. Rovněž budete moci sledovat filmy a pořady z aplikace Apple TV.

Stačí jedno stisknutí a můžete si vybrat oblíbený pořad na Netflix

Abyste měli maximální pohodlí při výběru pořadu, disponuje ovladač televize Sony Bravia KD-85XH9505 speciálním tlačítkem Netflix, po jehož stisknutí se aplikace ihned zapne.

Využijte svůj chytrý telefon naplno s Chromecast

Android TV Sony Bravia KD-85XH9505 má v sobě zabudovanou službu Chromecast, díky které můžete přenést veškerá videa, fotky, aplikace nebo hry z displeje telefonu na obrazovku TV, a to v plné kvalitě. Stačí pouze jedno kliknutí a požadovaný obsah z vašeho chytrého zařízení s Android nebo iOS se objeví na obrazovce televize Sony Bravia KD-85XH9505.

Chytré dálkové ovládání

K Sony Sony Bravia KD-85XH9505 můžete pomocí HDMI připojit set-top box nebo jiné zařízení, ale vše budete moci ovládat pouze jediným ovladačem. Tento chytrý ovladač má nový zaoblený design s lepším rozložením tlačítek, takže bude ovládání Sony Bravia KD-85XH9505 a dalších zařízení naprosto snadné a intuitivní.

Software pro autokalibraci

Full Array televizor Sony Bravia KD-85XH9505 využívá autokalibrační software Calman. Jedná se o nástroj, který se postará o přesnou kalibraci a doladění obrazu a zobrazení barev. Tato kalibrace vám umožní vidět barvy v reálném podání.

Podsvícené dálkové ovládání

Abyste mohli ovládat Full Array televizor Sony Bravia KD-85XH9505 i za šera, budete mít k dispozici praktické ovládání s podsvícenými tlačítky.

Parametry a specifikace

Modelová řada

Rozměry a hmotnost

Šířka 191 cm
Výška 117,9 cm
Hloubka 41,2 cm
Výška bez podstavce 109,9 cm
Hloubka bez podstavce 7,4 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 176,6 cm
Hmotnost 49 kg
VESA uchycení 400×400

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 85 " (215,9 cm)
Maximální rozlišení 4K Ultra HD
Maximální rozlišení 3840 × 2160 Mpx

Obrazovka

Technologie LED
Podsvícení Direct LED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2020

Multimediální funkce

Multimediální funkce Herní režim (GAME MODE), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

SMART funkce

SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Google Asistent, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč
Aplikace YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Facebook, Apple TV

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth , DLNA
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, CI / CI+, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Stříbrná

Zvuk

Výkon reproduktorů 20 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 282 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 410 kWh/1000h

Barva

Barva Stříbrná
Kód:  WS1022b3a
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  KD85XH9505BAEP
Odkazy: Informační list Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB18