Obnovit stránku

85'' Sony Bravia KD-85ZH8

219 999 Kč
186 999 Kč
154 545 Kč bez DPH

85'' Sony Bravia KD-85ZH8

8K Full Array LED TV Sony Bravia KD-85ZH8 vás vtáhne do středu dění díky úchvatného rozlišení, realistickému obrazu a ohromujícímu zvuku

Sony Bravia KD-85ZH8 se pyšní úhlopříčkou 215 cm, na které zobrazí obsah s podporou úchvatného 4K rozlišení. O věrné podání nejrůznějších barevných odstínů se postará standard HDR10 a propracovaný TRILUMINOS displej. Televize disponuje řadou chytrých funkcí, díky kterým bude nejen její sledování, ale i ovládání, naprosto přirozený a skvělý zážitek. Sony Bravia KD-85ZH8 je kompatibilní s VESA, takže ji můžete klidně připevnit na stěnu. Ať už bude stát, nebo viset, díky svému designu s čistými liniemi a minimálními rámečky vkusně doplní jakýkoli interiér. Sony Bravia KD-85ZH8 má v sobě zabudované reproduktory o celkovém výkonu 60 W s ryzím, plnohodnotným zvukem. Díky systému Android budete mít k dispozici řadu šikovných aplikací. Sony Bravia KD-85ZH8 je ideálním televizorem pro systém PlayStation.

Klíčové vlastnosti SMART LED Android TV Sony Bravia KD-85ZH8

 • Úchvatné 8K rozlišení
 • Úhlopříčka 215 cm
 • Moderní a elegantní design s tenkými rámečky
 • Soustava reproduktorů o celkovém výkonu 60 W
 • Podpora nejrůznějších video formátů
 • Jednoduché připojení vašeho chytrého telefonu nebo USB k televizi
 • Vysoký dynamický rozsah HDR10
 • 4 zvukové režimy (Standardní, Hudba, Kino, Sport)
 • Prostorový zvuk DTS (digitální prostorový zvuk)
 • Podpora Dolby Atmos
 • Dolby Video, HLG
 • Dynamické vylepšení kontrastu a barev
 • Připojení k internetu pomocí Wi-Fi nebo kabelu
 • Kompatibilita s VESA
 • Bluetooth 4.2
 • Vestavné úložiště 16 GB

Přednosti SMART LED Android TV Sony Bravia KD-85ZH8

Sony Bravia ZH8

Živý obraz se skvělým kontrastem

Kombinace vysokého rozlišení, moderního procesoru a vyspělého displeje vám zajistí maximální zážitek ze sledování. HDR panel vám ukáže, jak vypadá intenzivní kontrast.

Sony Bravia ZH8

Prvotřídní zvukové podání

Samotná obrazovka funguje jako reproduktor, díky čemuž uslyšíte vyladěný a přesný zvuk ze správné části scény.

Sony Bravia ZH8

Propracovaný design One Slate

Zcela minimální rámeček televize Sony Bravia KD-85ZH8 vás nijak nebude rušit, takže se můžete pouze soustředit na přehrávaný obsah.

Nebudete ochuzeni byť o jediný detail

Televize Sony Bravia KD-85ZH8 disponuje moderním procesorem, který se nachází i v 8K televizorech. Tento procesor analyzuje data a postará se tak o zvýšení kontrastu v každé scéně, díky čemuž uvidíte nepřeberné množství detailů.

Užijte si i ty nejtitěrnější detaily díky 8K rozlišení

Sony Bravia KD-85ZH8 má ve své výbavě moderní procesor X1™ Ultimate, který analyzuje a zpracovává data, díky čemuž doplňuje 8K obraz o úchvatné detaily a textury. Pokud budete sledovat film v 4K nebo 2K, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 8K prostřednictvím technologie 8K X-Reality™ PRO. Sony Bravia KD-85ZH8 disponuje technologií Object-based Super Resolution, která se postará o věrné zobrazení textur objektů.

Sony Bravia KD-85ZH8 vám zprostředkuje zřetelnější barvy, větší kontrast a hloubku

Chytrá televize Sony Bravia KD-85ZH8 v sobě ukrývá funkci Pixel Contrast Booster, která slouží k zintenzivnění barev a zvýšení kontrastu na jasných místech. Díky tomu uvidíte svět na obrazovce v nejrůznějších barvách a jejich odstínech.

Sony Bravia ZH8

Špičkový panel LCD sahající až k okrajům

Sony Bravia ZH8

Běžné podsvícení Full Array LED

Sony Bravia ZH8

Full Array LED a 8K X-tended Dynamic Range PRO od Sony

Vylepšení objektů pomocí HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize Sony Bravia KD-85ZH8 a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

S TV Sony Bravia KD-85ZH8 odhalíte svět barev

Televize Sony má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce televize Sony Bravia KD-85ZH8 doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

I svižné scény mohou být čisté a jasné

Sony Bravia KD-85ZH8 má k dispozici technologii X-Motion Clarity™,  díky které bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technologie jednotlivě kontroluje snímky a upravuje jeho jas, aby vám nic neuniklo.

Spolupráce Dolby Vision s HDR

Sony Bravia KD-85ZH8 disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů a seriálů. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé. 

Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut pro původní pořady streamovací služby Netflix. Díky tomu si na televizoru Sony Bravia KD-85ZH8 užijete obraz tak, jak jej zamýšleli autoři.

Obklopte se kvalitním zvukem

Sony Bravia KD-85ZH8 má reproduktory o celkovém výkonu 60 W, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Acoustic Surface Audio

Sony Bravia KD-85ZH8 využívá technologii Acoustic Surface Audio, díky které se samotná obrazovka stává reproduktorem. Speciální měnič za obrazovkou jemně rozechvívá obrazovku, takže zvuk vychází z toho správného místa. Chytrá 8K televize Sony Bravia KD-85ZH8 disponuje celkem šesti reproduktory v konfiguraci 12,5 W + 12,5 W + 12,5 W + 12,5 W + 5 W + 5 W.

Všudypřítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia KD-85ZH8 vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround zajistí multidimenzionální zvuk

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Technologie Voice Zoom

Sony Bravia KD-85ZH8 vám díky Voice Zoom umožní slyšet zcela zřetelně lidskou řeč, a to bez nutnosti zvyšovat hlasitost na ovladači. Tuto funkci využijete při sledování dokumentů nebo zpravodajství.

Ambientní optimalizace

Televize Sony Bravia KD-85ZH8 vám zajistí ideální zážitek ze sledování. Televize disponuje technologií, která se stará o optimalizaci obrazu a zvuku podle okolního prostředí. Pohodlně se usaďte a užijte si skvělou podívanou.

Přizpůsobení jasu vaší místnosti

Televize Sony Bravia KD-85ZH8 má zabudovaný světelný snímač, jež slouží k určení světelných podmínek ve vaší místnosti. Na základě naměřených hodnot chytrá televize Sony Bravia KD-85ZH8 automaticky upraví jas obrazovky tak, aby byl výsledný obraz vždy dokonalý.

Sony Bravia KD-85ZH8 přizpůsobí zvuk prostředí

Sony Bravia KD-85ZH8 je natolik chytrá, že dokáže přizpůsobit zvukový výstup vaší místnosti tak, abyste si mohli užít kvalitní ozvučení. Televize detekuje nejrůznější objekty, které by mohly pohlcovat zvuk, a reprodukuje zvuk optimalizovaný pro danou místnost.

Elegantní design doplní jakýkoli interiér

Sony Bravia KD-85ZH8 exceluje i po designové stránce. Televize se pyšní One Slate designem, díky čemuž obrazovka televize dosáhne až do samotných okrajů televizoru.

Sony Bravia ZH8

Úzký hliníkový rám

Minimální hliníkový rám zajistí, že se budete soustředit pouze na dění na obrazovce a ne na televizi samotnou.

Sony Bravia ZH8

Nenápadný stojan

Stojan televize Sony Bravia KD-85ZH8 lze natočit tak, aby vám nic nepřekáželo, například soundbar.

Sony Bravia ZH8

Takřka neviditelné kabely

Televize Sony Bravia KD-85ZH8 má speciální držáky na kabely, které tak zůstanou úhledně ukryty. Díky tomu vypadá televize dobře ze všech úhlů.

Nebojte se promluvit

Sony Bravia KD-85ZH8 disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Android TV nabídne řadu aplikací

Probírejte se neskutečně širokou nabídkou aplikací, které vám Sony Bravia KD-85ZH8 umožní využít. Užijte si více radosti a zábavy s mnohem větší porcí aplikací.

Už nebudete muset čekat

Sony Bravia KD-85ZH8 spustí aplikace rychleji než kdy dříve - například Netflix naběhne až 3× rychleji než předtím.

Sony Bravia KD-85ZH8 podporuje funkce Apple AirPlay a Apple HomeKit

Díky funkci Apple AirPlay lze sdílet audio nebo video z vašeho iPhone, iPad nebo Mac přímo na obrazovku televize Sony Bravia KD-85ZH8. Rovněž budete moci sledovat filmy a pořady z aplikace Apple TV.

Stačí jedno stisknutí a můžete si vybrat oblíbený pořad na Netflix

Abyste měli maximální pohodlí při výběru pořadu, disponuje ovladač televize Sony Bravia KD-85ZH8 speciálním tlačítkem Netflix, po jehož stisknutí se aplikace ihned zapne.

Využijte svůj chytrý telefon naplno s Chromecast

Sony Bravia KD-85ZH8 má v sobě zabudovanou službu Chromecast, díky které můžete přenést veškerá videa, fotky, aplikace nebo hry z displeje telefonu na obrazovku TV, a to v plné kvalitě. Stačí pouze jedno kliknutí a požadovaný obsah z vašeho chytrého zařízení s Android nebo iOS se objeví na obrazovce televize Sony Bravia KD-85ZH8.

Chytré dálkové ovládání

K Sony Bravia KD-85ZH8 můžete pomocí HDMI připojit set-top box nebo jiné zařízení, ale vše budete moci ovládat pouze jediným ovladačem. Tento chytrý ovladač má nový zaoblený design s lepším rozložením tlačítek, takže bude ovládání Sony Bravia KD-85ZH8 a dalších zařízení naprosto snadné a intuitivní.

Software pro autokalibraci

Full Array televizor Sony Bravia KD-85ZH8 využívá autokalibrační software Calman. Jedná se o nástroj, který se postará o přesnou kalibraci a doladění obrazu a zobrazení barev. Tato kalibrace vám umožní vidět barvy v reálném podání.

Designové dálkové ovládání

K televizi Sony Bravia KD85ZH8 obdržíte i praktické dálkové ovládání ve stylovém designu z broušeného hliníku a tenkými liniemi. S pomocí Bluetooth připojení můžete ovládat Sony Bravia KD-85ZH8 několika tlačítky s nejdůležitějšími funkcemi.

Podsvícené dálkové ovládání

Abyste mohli ovládat 8K televizor Sony Bravia KD-85ZH8 i za šera, budete mít k dispozici praktické ovládání s podsvícenými tlačítky.

Parametry a specifikace

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 487 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 398 kWh/1000h

Modelová řada

Rozměry a hmotnost

Šířka 169,6 cm
Výška 98,6 cm
Hloubka 35,6 cm
Výška bez podstavce 97,7 cm
Hloubka bez podstavce 8,4 cm
Šířka podstavce / rozteč nožiček 192 cm
Hmotnost 67,8 kg
VESA uchycení 400×400

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 85 " (215,9 cm)
Maximální rozlišení 8K Ultra HD
Maximální rozlišení 7680 × 4320 Mpx

Obrazovka

Technologie LED
Podsvícení Direct LED
Obnovovací frekvence panelu 100 / 120 Hz
Další vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR standardy HDR10

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operační systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2020

Multimediální funkce

Multimediální funkce VRR (Variable Refresh Rate), Přehrávání z USB, Nahrávání na USB

SMART funkce

Aplikace HBO GO, Apple TV

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi , Bluetooth
Vstupy a výstupy USB, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, CI / CI+, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 60 W

Obsah balení

Ovladač v balení Chytrý

Barva

Barva Stříbrná
Kód:  WS1022b3b
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  KD85ZH8BAEP
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB12