Obnovit stránku

85" Sony Bravia XR-85X95J

Doprava
zdarma
Vyneseme. Namontujeme na zeď. Vyber si čas.
Info
Garance nejlepší ceny
Zlevněno -20 %
59 990,- 74 990,-

85" Sony Bravia XR-85X95J

Inteligentní TV Sony Bravia XR-85X95J využívá podsvícení Full Array LED a vtáhne vás do děje plným zvukem a detailním 4K rozlišením

Vybavte svůj obývací pokoj novou chytrou televizí Sony Bravia XR-85X95J se systémem Android a užijte si detailní 4K rozlišení na 85" úhlopříčce. Využitím moderních technologií a algoritmů si na obrazovce užijete hladký a detailní obraz v téměř realistických barvách. Velkou výhodou chytré televize Sony Bravia XR-85X95J je využití podsvícení Full Array LED. K internetu televizi Sony Bravia XR-85X95J připojíte buďto přes LAN kabel anebo pomocí bezdrátové WiFi. O zážitek jako v kinosále se starají technologie Dolby Vision a Dolby Atmos. Prostorový zvuk vychází z 50W reproduktorů televize Sony Bravia XR-85X95J. Android TV podporuje více formátů vysokého dynamického rozsahu, například Hybrid Log-Gamma i HDR10. Pro uchycení televize na stěnu poslouží držák standardu VESA 400 × 400 mm.

Užijte si obrovské množství filmů v nejlepší kvalitě díky technologii BRAVIA XR 

Při zakoupení televizoru Sony Bravia XR-85X95J si využitím kreditů BRAVIA CORE můžete vybrat filmy z nejméně 300 titulů, včetně filmů Venom, Peter Rabbit, Krotitelé duchů, Blade Runner 2049 a Jumanji: The Next Level a mnoha dalších. Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced si užijete ohromující obraz s vynikající kvalitou zvuku. Koupí televize Sony Bravia XR-85X95J získáte 5 filmových kreditů společně s 12měsíčním předplatným. Využitím jednoho kreditu získáte přístup k jednomu filmu. Více informací naleznete na stránkách Sony.

Hlavní parametry služby

 • Unlimited streaming (0 kreditů) – jedná se o výběr 100 filmů bez nutnosti aplikace kreditu limitovaný na 12 měsíců
 • Movies to redeem (1 film = 1 kredit) – databáze 300 filmů, která se bude do budoucna rozšiřovat
 • IMAX enhanced (0 nebo 1 kredit) – jedná se o vylepšený formát filmu
 • Studio Access (0 kreditů) – behind the scenes obsah bez nutnosti aplikace kreditu
 • Technologie Pure Stream dosahuje téměř bezztrátové kvality ekvivalentní UHD BD se streamováním 30-80 Mb/s (nutnost vlastnit kvalitní a plynulé internetové připojení)

Klíčové vlastnosti chytré TV Sony Bravia XR-85X95J

 • Televize má 80" úhlopříčku a pracuje s detailním 4K rozlišením
 • Možnost instalace držáku TV se standardem VESA 400 × 400 mm
 • Sony Bravia XR-85X95J disponuje funkcí lokálního stmívání Full Array LED
 • O kvalitní ozvučení se postarají 50W reproduktory a technologie Dolby Atmos
 • Sony Bravia XR-85X95J využívá systém Android, který nabídne řadu chytrých funkcí a aplikací
 • Výhodou televize Sony je i podpora Google TV
 • Po připojení externího HDD lze nahrávat své oblíbené pořady
 • K připojení chytrých zařízení či soundbarů můžete využít Bluetooth připojení
 • K internetu se můžete připojit prostřednictvím WiFi nebo LAN kabelu
 • Televizi Sony Bravia XR-85X95J podporuje hlasové ovládání
 • Pro hráče je v televizi připravený speciální herní režim

Uvnitř televize Sony Bravia XR-85X95J se nachází procesor s kognitivní inteligencí

Unikátní procesor Cognitive Processor XR povýší zážitek ze sledování na novou úroveň. Díky tomuto procesoru totiž televize Sony Bravia XR-85X95J ví, jak lidé vidí a slyší. Právě proto vám bude poskytnut optimalizovaný obraz i zvuk, který vás zcela vtáhne do děje.

Podívejte se na 4K obraz tak, jak jej vnímá naše oko

Sony Bravia XR-85X95J zprostředkuje neuvěřitelně hluboký, přirozený, detailní obraz plný barev, který bude vypadat maximálně realisticky. Revoluční procesor provádí analýzu lidské perspektivy a dokáže tak během chvilky projít a optimalizovat ohromné množství prvků. Tato technologie ve spolupráci s Full Array LED panelem vytvoří na obrazovce televize Sony Bravia XR-85X95J opravdu realistický obraz plný detailů a věrným kontrastem.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J zobrazí přesně všechny barvy

Chytrá televize Sony pracuje s širokým barevným gamutem. Díky algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-85X95J reprodukovat přirozené odstíny barev v každém detailu, což vám zajistí realistické podání barev.

Sony Bravia XR-85X95J

Realistická hloubka obrazu

Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí mnohem jasnější odlesky a hlubší černou. To zajistí televizi Sony Bravia XR-85X95J dechberoucí kontrast.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J zvládne reprodukovat ztracené textury

Televizor Sony Bravia XR-85X95J dokáže převést jakýkoli obsah či jeho zdroj na rozlišení blízké 4K díky funkci XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnoha daty s jejichž pomocí zvládne obnovit ztracené textury a detaily.

Sony Bravia XR-85X95J ukáže obraz bez rozmazání

Televize pracuje s inteligentním zpracováním pohybu, což vám zajistí plynulé sledování sportovních přenosů a akčních scén bez nepříjemného rozmazání. Technologie XR Motion Clarity analyzuje data a zajistí, aby byl výsledný obraz televize Sony Bravia XR-85X95J zřetelný a plynulý.

Úspora energie s novým rozhraním Eco Dashboard

Televize Sony Bravia XR-85X95J je po aktualizaci vybavena rozhraním Eco Dashboard pro snadnou úpravu nastavení obrazovky, které sníží spotřebu energie a dopady na životní prostředí. Intuitivním ovládáním maximalizujete obrazový výkon na základě takových prvků jako je množství světla v místnosti, teplota, tmavost zobrazovaných scén nebo počet osob před obrazovkou. S Eco Dashboard dokáže televize Sony Bravia XR-85X95J uspořit až 32 % energie.

Sony Bravia XR-85X95J rozezní váš obývací pokoj pohlcujícím zvukem

Kvalitní 50W reproduktory chytré televize Sony Bravia XR-85X95J vytvářejí pohlcující zvuk ve spoluprací s procesorem Cognitive Processor XR. Díky tomu uslyšíte zvuk jako nikdy předtím, jelikož nyní bude mnohem zřetelnější, a to ať sledujete cokoliv. Televize Sony Bravia XR-85X95J poskytne dokonale sladěný obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J sladí zvuk s akcí na obrazovce

S pomocí funkce XR Sound Position bude obraz televize Sony Bravia XR-85X95J doplněn o realistický zvuk perfektně pasující k zrovna probíhajícímu ději.

Sony Bravia XR-85X95J

Nechte se obklopit 3D prostorovým zvukem

Ať už budete sledovat cokoli, tak si můžete být jisti, že budete obklopeni prostorovým zvukem. Sony Bravia XR-85X95J využívá technologii XR Surround, která vytvoří prostorový zvuk k poskytnutí komplexního zážitku ze sledování obsahu.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J zvýrazní hlasy během dialogů

Chytrá televize Sony Bravia XR-85X95J zvýší automaticky hlasitost dialogů využitím technologie Voice Zoom 2. Ta spočívá v rozpoznání typu hlasu, jeho analýzy a následnému zvýšení jeho čistoty.

Ovládejte televizi Sony Bravia XR-85X95J hlasem a vyberte si z široké nabídky Google TV

Využijte svůj hlas a najděte si na televizi Sony Bravia XR-85X95J požadovaný pořad. Můžete vyslovit celý název titulu, nebo zadat obecný příkaz, který vám ukáže širší výběr ze zvoleného žánru. Na Google TV naleznete více než 700 000 filmů a pořadů ze streamovacích služeb.

Sony Bravia XR-85X95J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit a má zabudovaný i Chromecast

Pokud vlastníte iPhone, zajisté oceníte, že televize Sony Bravia XR-85X95J podporuje Apple AirPlay / Apple HomeKit. Díky tomu se můžete pohodlně připojit k televizi a streamovat video i audio na obrazovku Sony Bravia XR-85X95J. Pro snadné streamování videí, fotek a dalšího obsahu z vašeho chytrého telefonu do televize Sony Bravia XR-85X95J využijte zabudovaný Chromecast. Stačí pouze stisk jediného tlačítka na vašem zařízení a vše z vašeho telefonu získá nový, větší rozměr.

Sony Bravia XR-85X95J využívá chytré dálkové ovládání

Všechna připojená zařízen můžete ovládat jednoduše jediným, chytrým ovladačem. Například stačí stisknout jediné tlačítko a na televizi Sony Bravia XR-85X95J se zapne vaše oblíbená streamovací služba.

Sony Bravia XR-85X95J šetří životní prostředí

Komponenty televizoru Sony Bravia XR-85X95J jsou vyrobeny z recyklovatelného plastu SORPLAS, který má v sobě vysoký podíl již recyklovaného plastu. 

Sony Bravia XR-85X95J má nastavitelný stojan

Stojan v designovém provedení lze nastavit podle vašeho vkusu. Univerzální stojan televize Sony Bravia XR-85X95J je nastavitelný ve třech směrech:

 • standardní nastavení při soustředění se na obraz
 • úzké nastavení je zase ideální pro menší police
 • nastavení pro soundbar
Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J má minimální okraje

Televize Sony Bravia XR-85X95J má naprosto minimální okraje, což vám umožní soustředit se maximálně na samotný obraz a ne na rámeček.

Sony Bravia XR-85X95J

Znamenitý design ze všech úhlů pohledu

Šikovně umístěné držáky skryjí veškerou kabeláž, která vede do nebo z televize Sony Bravia XR-85X95J. Televize tak bude vypadat dobře ze všech úhlů.

Sony Bravia XR-85X95J

Prémiové podsvícené dálkové ovládání

Dálkový ovladač televizoru Sony Bravia XR-85X95J je vyroben z broušeného hliníku, což mu dodává prémiový vzhled. Podsvícená tlačítka zajistí pohodlnou manipulaci i v tmavé místnosti.

Chytrá televize Sony Bravia XR-85X95J optimalizuje obraz i zvuk podmínkám v místnosti

Obrazovka chytré televize Sony Bravia XR-85X95J disponuje světelnými senzory, které upravují jas obrazovky v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Na podobném principu funguje i akustická kalibrace upravující zvukový výstup z televize Sony Bravia XR-85X95J.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J využívá přesnou akustickou kalibraci

Bude úplně jedno, kde se usadíte. Televize Sony Bravia XR-85X95J umí zjistit vaši polohu a na míru tak upravit zvukový výstup tak, abyste si mohli užít zvuk jako byste seděli přímo před obrazovkou televize Sony Bravia XR-85X95J.

Sony Bravia XR-85X95J

Režim určený speciálně pro Netflix

Televize Sony Bravia XR-85X95J má ve svém repertoáru i režim vyvinutý pro originální pořady z dílny Netflix. Díky tomu bude vize i záměr autora plně zachován.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J disponuje certifikací IMAX Enhanced

Tato certifikace vám zaručí, že televize Sony Bravia XR-85X95J věrně reprodukuje obraz i zvuk. 

Sony Bravia XR-85X95J

Užijte si zážitek jako v kině

Chytrá televize Sony Bravia XR-85X95J podporuje technologii Dolby Vision, díky čemuž vám všechny scény doslova ožijí před očima. Technologie Doly Atmos zase vyplní váš obývací pokoj prostorovým zvukem.

Sony Bravia XR-85X95J

Sony Bravia XR-85X95J má skvělý kontrast

Televize Sony Bravia XR-85X95J oplývá technologií XR Contrast Booster 10, která přesně vyvažuje světelný výkon na celé obrazovce. To spočívá ve ztlumení některých oblastí na obrazovce, zatímco jinde bude jas zesílen. Veškeré scény tak budou mít realistickou hloubku s řadou detailů.

Sony Bravia XR-85X95J

Užijte si velké množství zábavy

S televizí Sony Bravia XR-85X95J na vás čeká nepřeberné množství filmů. Funkce Pure Stream a IMAX Enhanced se postarají o mimořádnou kvalitu všeho, co sledujete.

Parametry a specifikace

Úhlopříčka a rozlišení

Úhlopříčka 85 " (215,9 cm)

Obrazovka

Podsvícení Direct LED
Další vlastnosti obrazu HDR, Local Diming
Podporované HDR standardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Operační systém Android TV
Typ Smart TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

Aplikace | SMART funkce

Aplikace YouTube, NETFLIX, Max, Voyo, Disney+, Prima+, Skylink Live TV, SkyShowtime, Canal+, SledovaniTV, Telly, Apple TV, Kodi, Steam Link, OKTAGON TV, Vodafone TV
SMART funkce HbbTV, Chytrý ovladač, Ovládání hlasem, Webový prohlížeč

Multimediální funkce

Multimediální funkce Přehrávání z USB, Nahrávání na USB, Světelný senzor

Herní funkce

Herní funkce Herní režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Ideal for PlayStation 5

Připojení

Bezdrátové připojení WiFi, Bluetooth, Párování s mobilním zařízením, Apple AirPlay 2, Miracast
Vstupy a výstupy USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, Kompozitní
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Rozměry a hmotnost

VESA uchycení 400×400

Barva

Barva Černá

Zvuk

Výkon reproduktorů 50 W

Energetický štítek 2021

Spotřeba v SDR režimu 199 kWh/1000h
Spotřeba v HDR režimu 265 kWh/1000h
Kód:  WS7914
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  XR85X95JAEP
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB17